21. Targi Wydawców Katolickich

21. Targi Wydawców Katolickich

21. Targi Wydawców Katolickich w Lublinie

Udostępnij

dniach od 20 – 22 listopada na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbędą się 21. Targi Wydawców Katolickich organizowane przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

W Kiermaszu bierze udział 36 wydawców-wystawców z całej Polski. Uroczystego otwarcia dokona JM Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – ks. prof. dr hab. Antoni Dębiński – w pierwszym dniu trwania kiermaszu, we wtorek 20 listopada o godz. 10.00. Kiermasz odbywa się w holu Collegium Jana Pawła II, na parterze, w godz. od. 9.00 – 18.00. Wstęp na kiermasz jest bezpłatny.

„W ubiegłym roku po raz pierwszy Kiermasz został ubogacony koncertem – programem muzyczno-poetyckim w wykonaniu Zespołu Krakowskie Przedmieście z Krakowa. Koncertem tym rozpoczęliśmy stały, coroczny cykl recitali pod wspólnym tytułem »Ocalić od zapomnienia«, aby w ten sposób przypomnieć społeczności akademickiej jak i miasta Lublina sławne postacie z dziedziny kultury, duchowości poprzez ukazanie ich dorobku artystycznego. Ubiegłoroczny koncert poświęcony był poezji ks. Jana Twardowskiego. W tym roku, roku beatyfikacji Ojca św. Jana Pawła II, będzie to koncert dziękczynny poświęcony poezji, wierszom Bł. Jana Pawła II. Koncert odbędzie się pierwszego dnia Kiermaszu, tj. 21 listopada o godz. 19 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zapraszamy zatem na koncert: »Pieśń o Bogu Ukrytym wiersze Karola Wojtyły«. Śpiewa Marcin Styczeń z Zespołem. Gościem specjalny koncertu będzie Ernest Bryll” - czytamy w komunikacie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Wstęp na koncert jest wolny. SWK zaprasza także na stronę internetową www.swk.pl, gdzie można znaleźć wszelkie informacje o Stowarzyszeniu Wydawców Katolickich i wydawcach katolickich.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się