23 listopada poznamy tegorocznych nominowanych do Nagrody Klio - konferencjas prasowa TKH

23 listopada poznamy tegorocznych nominowanych do Nagrody Klio - konferencja prasowa TKH

23 listopada poznamy tegorocznych nominowanych do Nagrody Klio - zapraszamy na konferencję prasową TKH 2021.

Udostępnij

Fundacja Historia i Kultura i Porozumienie Wydawców Książki Historycznej zapraszają na konferencję prasową Targów Książki Historycznej - 23 listopada (wtorek) br. o godz. 12.00
w Sali kinowej w Zamku Królewskim w Warszawie.

Podczas konferencji dowiemy się kto otrzymał nominację w tegorocznej edycji nagrody Klio, wyróżniającej i doceniającej wkład polskich autorów i wydawców w popularyzację historii i literatury historycznej, przyznaną przez Jury Nagrody Klio w składzie: prof. dr hab. Halina Manikowska, prof. dr hab. Tomasz Szarota (przewodniczący), prof. dr hab. Jacek Banaszkiewicz, prof. dr hab. Jan Kieniewicz, prof. dr hab. Maciej Janowski, red. Tomasz Łubieński, red. Marian Turski i red. Tomasz Urzykowski.

Tegoroczna edycja Targów Książki Historycznej odbędzie się w dniach 25-28 listopada 2021 r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 120 wydawnictw. Tradycyjnie już, Targi będą strefą popularyzacji literatury historycznej, miejscem spotkań z wydawcami, wymiany doświadczeń i korzystnych zakupów. Zróżnicowany program czterodniowych Targów to panele dyskusyjne, konferencje, spotkania autorskie, prezentacje gier strategicznych i planszowych.Targom Książki Historycznej towarzyszyć będzie Salon Książki Muzealnej oraz Salon Antykwaryczny.

Organizatorem Targów Książki Historycznej jest Fundacja Historia i Kultura oraz Porozumienie Wydawców Książki Historycznej, Muzeum Zamek Królewski w Warszawie i Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Mecenasem i Wyłącznym Sponsorem Targów jest PGNiG.

Oficjalna inauguracja Targów nastąpi o godz. 12.00  w czwartek (25 listopada). W Trakcie otwarcia TKH odbędzie się wręczenie Nagrody KLIO  dla autorów najlepszych książek historycznych i ich wydawców.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się