fot. Martyna Sojka

25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek - fotorelacja

Udostępnij

 

25. Wrocławskie Targi Dobrych Książek dobiegły końca. Przez 4 dni, mogliśmy zobaczyć ponad 130 stoisk na których mieliśmy możliwość znalezienia zarówno poszczególnych tytułów, jak i gadżetów związanych z szeroko pojętą literaturą.

Od 1 do 4 grudnia tysiące czytelników przewinęło się przez Halę Stulecia we Wrocławiu. Już w czwartek – pierwszego dnia targów – miały miejsce pierwsze spotkania z autorami oraz podpisywanie przez nich swoich dzieł przy stoiskach wydawnictw. Następnego dnia – w piątek, poza audytami, odbywały się warsztaty dla dzieci. W sobotę dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z autorami takimi jak Jakub Ćwiek, Marek Krajewski czy z profesorem Janem Miodkiem. Ostatni dzień targów upłynął na spotkaniach z podróżnikiem Markiem Kamińskim, Ryszardem Ćwirlejem, Sylwią Zientek i wieloma innymi osobistościami.

Wrocławskie Targi Dobrych Książek przez swój termin mają niesamowity, świąteczny nastrój. Zarówno wydawcy jak i odwiedzający zgodnie twierdzą, że targi we Wrocławiu cechują się klimatem którego próżno szukać w innych miastach.

Martyna Sojka

Galeria zdjęć

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się