5. Międzynarodowy Festiwalu Teatrów dla Dzieci, Dziecinada

5. Międzynarodowy Festiwalu Teatrów dla Dzieci, Dziecinada

5. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci Dziecinada - debata publiczna

Udostępnij

Teatry z całego świata, artyści z Iranu, Danii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Słowenii, przedstawienia lalkowe, muzyczne i improwizacji, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy – tak zapowiada się program główny 5. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci Dziecinada!

Tegoroczna odsłona jednego z największych wydarzeń teatralnych dla młodych widzów w Polsce odbędzie się między 20 a 24 września. Bilety na spektakle programu głównego już w sprzedaży. Wstęp na pokazy plenerowe i udział w warsztatach jest bezpłatny

Czas: 18 września, godz. 17.00 - 18.00  

Miejsce: Bar Barbara, Wrocław

Pierwsze we Wrocławiu spotkanie i debata twórców, animatorów i artystów działających w obszarze sztuki dla najbardziej szczerych i wymagających odbiorców – dzieci. Jaka powinna być sztuka dla dzieci? Jak duże znaczenie ma w kształtowaniu młodych ludzi uczestnictwo w kulturze? Co w jej kontekście oznacza „dobra”, „wielka”? Czego możemy się od małego widza nauczyć? Zapraszamy twórców do opowiedzenia o swoich działaniach, zaprezentowania inicjatyw i projektów, a rodziców, opiekunów i nauczycieli do podzielenia się opiniami i spostrzeżeniami.


Debata jest wydarzeniem towarzyszącym 5. Festiwal Dziecinada.

Kilkanaście spektakli z całego świata, artyści z Iranu, Danii, Austrii, Wielkiej Brytanii i Słowenii, widowiska plenerowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania z ekspertami, a przede wszystkim mnóstwo teatralnej zabawy – 5. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci Dziecinada odbędzie się we Wrocławiu między 20 a 24 września. Bilety na spektakle programu głównego w sprzedaży. Read More „Startuje 5. edycja festiwalu Dziecinada!” →

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się