6. Festiwal Pięknej Książki “Piaseczno – Ludzie – Książki”

6. Festiwal Pięknej Książki “Piaseczno – Ludzie – Książki”

6. Festiwal Pięknej Książki “Piaseczno – Ludzie – Książki”

Udostępnij

18 września odbędzie się szósta edycja Festiwalu Pięknej Książki “Piaseczno – Ludzie – Książki”. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji – kiermasz książek, spotkania z wydawcami, z ilustratorami oraz z autorami, a także warsztaty twórcze, wystawy ilustracji i koncert Pablopavo i Ludziki.

Ideą festiwalu jest zgromadzenie prezentacja wydawnictw, które oferują książki dla dzieci, jak i dorosłych wyróżniające się estetyką, o wyjątkowej szacie edytorskiej, książki w pięknych wydaniach. Lokalna społeczność ma możliwość poznać wyjątkowych wydawców, autorów, ilustratorów oraz ludzi związanych z książką. Organizatorami wydarzenia są Biblioteka Publiczna w Piasecznie i Fundacja „ARKA” im. Józefa Wilkonia.

W tym roku festiwal odbędzie się w nowej przestrzeni, na terenach rewitalizowanych miasta – przed budynkiem nowej Biblioteki Głównej (budynek Centrum Edukacyjno-Multimedialnego, ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie).

Wstęp wolny.

Poniżej program wydarzenia:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się