8. Plener „Odkryj książkę na nowo"

8. Plener „Odkryj książkę na nowo"

8. Plener „Odkryj książkę na nowo"

Udostępnij

Zapraszamy na 8. edycję Pleneru „Odkryj książkę na nowo”, która odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2019 roku w nowej lokalizacji – na  Łasztowni, rzecznej wyspie w centrum Szczecina, w sąsiedztwie Centrum Kultury Stara Rzeźnia.

W tym roku czytelnicy będą mogli uczestniczyć w licznych atrakcjach literackich oraz w wydarzeniach towarzyszących cyklicznej i niezwykle popularnej imprezie miejskiej „Dni Morza”, która odbędzie się w sąsiedztwie Pleneru, w tym samym terminie. Na wystawców czekają stanowiska w drewnianych domkach o pow. 9m2 (3x3m) z wyposażeniem i podłogą.

Inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia jest Szczecińska Agencja Artystyczna, a jego współorganizatorem Murator EXPO, przy merytorycznej współpracy spółki Targi Książki. Plener odbywa się od roku 2012, zawsze w czerwcu i jest atrakcyjnym wydarzeniem literacko-artystycznym, wspierającym czytelnictwo i przyciągającym szerokie rzesze mieszkańców Szczecina i odwiedzających miasto turystów.

W 2018 roku przez trzy dni Plener odwiedziło blisko 13 tysięcy osób! Na uczestników czekało ponad 20 znanych i lubianych autorów oraz bogata oferta książek z blisko 40 wydawnictw.

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym plenerowi jest gala Nagrody Literackiej dla Autorki GRYFIA, przyznawanej przez redakcję Kuriera Szczecińskiego, współorganizatora pleneru.

Zapraszamy do Szczecina!

 

Adres Pleneru:
Centrum Kultury Stara Rzeźnia
ul. Tadeusza Apolinarego Wendy 14,
70-655 Szczecin


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się