Ambasador Polski 2020. Ruszyła druga edycja prestiżowego plebiscytu

Ambasador Polski 2020. Ruszyła druga edycja prestiżowego plebiscytu

Ambasador Polski 2020. Ruszyła druga edycja prestiżowego plebiscytu

Udostępnij

Podbijają świat nauki, kultury i sportu. Rozsławiają Polskę swoimi talentem, wiedzą i sukcesami na skalę światową. Już po raz drugi KGHM Polska Miedź S.A. wyróżni wybitnych Polaków, nadając im tytuły Ambasadorów Polski.

Ruszyła druga edycja prestiżowego plebiscytu Ambasador Polski, którego pomysłodawcą jest Prezes KGHM Polska Miedź S.A. - Marcin Chludziński. Konkurs ma za zadanie wyłonić - spośród naszych rodaków - osoby, które swoją działalnością przyczyniają się do budowania dobrego wizerunku Polski na świecie.

„KGHM, prowadząc działalność biznesową na czterech kontynentach i zaopatrując cały świat w surowce najwyższej jakości, pełni funkcję ambasadora polskiej gospodarki. Wiemy, że budowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju na arenie międzynarodowej to ważna rola i odpowiedzialne zadanie. Wypełniają je również działający za granicą polscy naukowcy, artyści, sportowcy i przedsiębiorcy. To oni są w swojej codziennej pracy Ambasadorami Polski, poprzez swoją działalność budują wizerunek naszego narodu w oczach świata. Dlatego chcemy w odpowiedni sposób okazać należny im szacunek oraz docenić ich wysiłki” - powiedział o Ambasadorze Polski prezes Zarządu KGHM Marcin Chludziński.

Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez formularz na stronie ambasadorpolski.se.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator wyłoni 30 nazwisk do nagród w kategorii: Ambasador Nauki Polskiej, Ambasador Polskiego Sportu, Ambasador Kultury Polskiej. O tym, kto zwycięży, zdecyduje kapituła konkursu. Z kolei internauci wybiorą laureata w kategorii Nagroda Publiczności - „zwyczajnego niezwyczajnego”, społecznika, który poświęca swój czas na budowanie relacji Polonii z innymi narodami. Dodatkowo Nagrodę Specjalną za wkład w tworzenie dobrego wizerunku polskich przedsiębiorców za granicą przyzna prezes Zarządu KGHM Marcin Chludziński. Otrzyma ją osoba, która przyczynia się do budowy dobrego wizerunku polskich przedsiębiorców za granicą.

Zgłoś swojego kandydata poprzez formularz na stronie ambasadorpolski.se.pl. Razem doceńmy wybitnych Polaków!

Zdjęcia do pobrania: http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/163813,,ambasador-polski-2020-ruszyla-druga-edycja-prestizowego-plebiscytu

Źródło informacji: KGHM


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się