Jedność - Dzień dziecka
, Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru, Arnaldur Indriðason!

, Honorowa Nagroda Wielkiego Kalibru, Arnaldur Indriðason!

Arnaldur Indriðason laureatem Honorowej Nagrody Wielkiego Kalibru 2018

Udostępnij

Jak informowaliśmy, gościem Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2018 będzie Boris Akunin, który wręczy wręczy Honorową Nagrodę Wielkiego Kalibru  tegorocznemu laureatowi Nagrody. A będzie nim... Arnaldur Indriðason!

Arnaldur Indriðason (ur. 1961) — najpopularniejszy na świecie pisarz islandzki, autor bestsellerowych powieści kryminalnych. W Polsce ukazały się: W bagnie (2009), Grobowa cisza (2010), Głos (2011), Jezioro (2012), Zimny wiatr (2013), Hipotermia (2016), Ciemna rzeka (2017) i Czarne powietrza (2018).

Kryminały „islandzkiego Henninga Mankella” zostały znakomicie przyjęte w Europie, szczególnie w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, a także w Ameryce.

Islandzki pisarz spotka się z czytelnikami we Wrocławiu 26 maja 2018 roku (sobota). Tego samego dnia wieczorem odbierze Honorową Nagrodę Wielkiego Kalibru.

Międzynarodowy Festiwal Kryminału Wrocław 2018 odbędzie się w dniach 23–27 maja 2018. Więcej informacji już niebawem, ale już teraz możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku: https://goo.gl/VQdHw4


Fot. © Einar Falur Ingólfsson


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się