Arte Polska

Arte Polska

ARTE po polsku partnerem Festiwalu Transatlantyk

Udostępnij

ARTE po polsku, bezpłatny serwis VOD kanału kulturalnego ARTE, w lipcu br. został partnerem Festiwalu Transatlantyk. Wcześniej był także obecny na Festiwalu Malta czy wydarzeniu świata gier komputerowych Pixel Heaven.

W ramach współpracy z Festiwalem Transatlantyk w programie imprezy znalazły się trzy filmy ARTE po polsku z cyklu „Przerwa na fotografię” opowiadające o spotkaniach fotografa Stéphana Lavoué z osobistościami świata polityki, sztuki i sportu. Każdy odcinek poświęcony jest nie tyle sztuce fotografii, ile opisuje w szczegółach przygotowania do ujęcia danego portretu. Na poznańskim festiwalu znalazły się filmy poświęcone sesjom prezydenta Rosji - Władimira Putina, prezydenta Iranu - Hassana Rouhani oraz światowej sławy brazylijskiego fotografa pracującego jedynie w technikach fotografii czarno-białej - Sebastiao Salgado. Najbliższe projekcje odbędą się w piątek, 21 lipca o godz. 19.30 i 22. 00. 

ARTE po polsku coraz aktywniej włącza się w polskie wydarzenia kulturalne, udostępniając swoje produkcje na Festiwalach Watch Docs, Ogrody Muzyczne czy imprezie związanej ze światem gier - Pixel Heaven. ARTE po polsku było również patronem medialnym Festiwalu Malta i uczestniczyło w konferencji branży marketingowej Mutliscreen Day.

Od kwietnia br. w ramach współpracy dystrybucyjnej ARTE po polsku z Gazetą Wyborczą, na stronie wyborcza.pl co tydzień można znaleźć nowe dokumenty i reportaże z oferty stacji.

 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się