Aukcje Allegro dla Domu Ronalda McDonalda w Warszawie

Aukcje Allegro dla Domu Ronalda McDonalda w Warszawie

Aukcje Allegro dla Domu Ronalda McDonalda w Warszawie

Udostępnij

Drodzy Przyjaciele,

budujemy razem drugi Dom Ronalda McDonalda w Polsce. Z dumą powtarzamy, że czas na Warszawę, czas na kampus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i czas na nasz szpital UCK WUM, gdzie na co dzień jesteśmy w Pokojach Rodzinnych i gdzie prowadzimy największy Wolontariat dla jednego publicznego szpitala!

 

Aukcje Allegro ruszą 25 sierpnia, każdy z przedmiotów można obejrzeć na naszej stronie: https://www.frm.org.pl/pl/blog/aukcja-allegro   Niech Was nie zaskoczy super zmywarka, wśród rzeczy do wylicytowania!

PIK współpracuje z Fundacją:  wydawcy – Członkowie PIK pomogli wyposażyć bibliotekę Domu Rodzinnego dla opiekunów chorych dzieci przy  Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Teraz Fundacja kończy  budowę  domu w Warszawie.  Na aukcję zebrano ciekawe przedmioty i atrakcyjne wydarzenia, aby zebrać fundusze na wykończenie inwestycji.

W sprawie wyposażenia  biblioteki Domu w Warszawie w książki zwrócimy się do Państwa, gdy nadejdzie ten moment.             

Dom Ronalda McDonalda w Warszawie będzie jak nasze domy! Wiemy, jak go zbudować, by służył wygodzie rodzin, bo tak jest już w Krakowie. Gdy zajrzycie u nas do szafek w kuchni zobaczycie patelnie, garnki, a w szufladach trzepaczki, łyżki, tarki do owoców, wałki do ciasta!

U nas się gotuje, odpoczywa, pierze, sprząta! Dlatego symbolicznie w Aukcjach Allegro nie może zabraknąć super rzeczy z kategorii  AGD „wyposażenie kuchni i domu”!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się