Ogólnopolska Izba Księgarń
 BookBook, Bajki dorosłych w Złocieńcu,

BookBook, Bajki dorosłych w Złocieńcu,

Bajki dorosłych w Złocieńcu

Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie z autorami książki „Bajki dorosłych”.  Autorzy w tym tygodniu spotkali się z czytelnikami Księgarń BookBook Białogardu, Tucholi, Człuchowa i Wałczu.

 

Coach Barbara Popławska i psychoterapeuta Jacek Gientka, oboje z Poradni Psychologicznej W stronę zmiany od kilku lat razem prowadzą warsztaty psychologiczne, pracują w Poradni Psychologicznej "W stronę zmiany". Są specjalistami od codziennych problemów, ale też pomagają kreować wydarzenia wyjątkowe i niecodzienne.

"Bajki dorosłych" to uniwersalne, żartobliwe historie, przedstawiające nas samych, zwykłą codzienność, w której przybieramy maski i wcielamy się w różne role. Dobra lektura na wieczór ale i na początek dnia. Poleca Maria Dąbrowska, dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie.

"Bajki dorosłych"
Barbara Popławska
Jacek Gientka

Czas: 20 lipca, piątek, godz. 16:00,
Miejsce: Księgarnia BookBook, Złocieniec, ul. Piłsudskiego 3

 

Księgarnie BookBook to 97 księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się