„Bajki” Natalie Portman jako wsparcie dla polskiej psychiatrii dziecięcej

„Bajki” Natalie Portman jako wsparcie dla polskiej psychiatrii dziecięcej

„Bajki” Natalie Portman jako wsparcie dla polskiej psychiatrii dziecięcej

Udostępnij

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność poinformować, że Wydawnictwo Znak Literanova wspiera akcję charytatywną organizowaną przez ImpactCEE oraz Fundację TVN. Z okazji wydania Bajek Natalie Portman przekazujemy cały dochód ze sprzedaży na konto Fundacji TVN w celu zwiększenia dostępu do opieki psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci.

Bajki to nowe interpretacje trzech klasycznych opowieści. Ceniona aktorka przedstawia w nich uniwersalne problemy w czuły, przystępny dla dzieci sposób, zachęcając rodziców do podejmowania z najmłodszymi ważnych życiowych tematów.


Chciałabym, żeby moje bajki były bezpiecznym miejscem, gdzie nie wartościuje się, nie ocenia, akceptuje inność, różnorodność, a przy tym, żeby były zabawne! Mam nadzieję, że te opowieści spodobają się Wam i Waszym dzieciom — mówi autorka.

Wśród atutów naszego wydania Bajek znajdują się także błyskotliwy przekład Michała Rusinka oraz przepiękne ilustracje autorstwa Janny Mattii.

Natalie Portman będzie prelegentką na konferencji IMPACT’23, odbywającej się 10-11 maja w Poznaniu, gdzie będzie także podpisywać fizyczne egzemplarze Bajek.

Książka-cegiełka jest dostępna do kupienia już dziś w serwisie Allegro, natomiast 15 maja pozostały nakład trafi do księgarń stacjonarnych i internetowych. 


Zachęcamy Państwa do wsparcia szczytnej inicjatywy oraz do sprezentowania Bajek swoim pociechom. Albo samym sobie, ponieważ przyjemność z tej lektury mogą mieć także dorośli.
 
 

Książka dostępna na allegro

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się