Biblioteki publiczne wciąż mają szansę pozyskać dofinansowanie na inwestycje

Biblioteki publiczne wciąż mają szansę pozyskać dofinansowanie na inwestycje

Biblioteki publiczne wciąż mają szansę pozyskać dofinansowanie na inwestycje – budowy, przebudowy czy modernizacje obiektów bibliotecznych

Udostępnij

Już teraz – choć kolejny nabór wniosków do „Infrastruktury bibliotek 2021-2025” jeszcze nie jest ogłoszony – warto przygotowywać inwestycję w infrastrukturę biblioteczną: szacować wydatki, planować działania, ukierunkowywać pomysły, prowadzić konsultacje.

nstytut Książki informuje, że trwają obecnie prace nad aktualizacją dokumentów programowych dotyczących realizacji NPRCz 2.0, Priorytet 2, K.I. 2.1. „Infrastruktura bibliotek 2021-2025”. Bezzwłocznie po ich zakończeniu planujemy ogłoszenie kolejnego naboru wniosków, najprawdopodobniej na zadania rozpoczynające się od 2024 r.

Oczekując na kolejny nabór wniosków, prowadzimy działania upowszechniające i informacyjne w całym kraju. To najlepszy moment, by poznać zasady konkursu oraz rozpocząć przygotowania do złożenia wniosku w przyszłości.

Jeśli Państwa instytucja jest zainteresowana działaniami w ramach „Infrastruktury bibliotek 2021-2025”, prosimy o kontakt z osobami, których dane podane są w zakładce poświęconej programowi (sekcja „Kontakt”) – przedstawiciele Instytutu Książki podadzą terminy najbliższych spotkań organizowanych w terenie i wirtualnie lub umówią


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się