Jedność - Wakacje z książkami
BookFormator – wyjątkowy katalog z książkami od księgarni TaniaKsiazka.pl.

BookFormator – wyjątkowy katalog z książkami od księgarni TaniaKsiazka.pl.

BookFormator – wyjątkowy katalog z książkami od księgarni TaniaKsiazka.pl.

Udostępnij

Kięgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl wypuściła właśnie pierwszy numer swojego katalogu o literaturze i książkach, które warto przeczytać. Nowości, wywiady, nowinki z branży oraz rekomendacje – oto, co w nim znajdziemy.

 

 

BookFormator to papierowy przewodnik po premierach, promocjach oraz najważniejszych newsach z rynku wydawniczego. Znajdziemy w nim nowości, opisy bestsellerowych tytułów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zestawienia tematyczne, artykuły oraz wywiady z autorami.

– Dzięki BookFormatorowi wszyscy miłośnicy książek będą na bieżąco z najgorętszymi premierami, dowiedzą się także, co słychać u ich ulubionych pisarzy – mówi Paweł Mieczkowski, kierownik działu marketingu w księgarni TaniaKsiazka.pl. – Co ważne, wszystkie produkty z BookFormatora można kupić w naszej księgarni z rabatem nawet do 30%.
Na tym jednak nie koniec. W katalogu zawarto także informacje o najciekawszych komiksach, grach i gadżetach. Nie zabrakło również rekomendacji od pracowników TaniaKsiazka.pl – „Bookstagramerki” Rudej oraz „Cenowego Rzeźnika” Wojtka. W tym numerze polecają oni tytuły, które w ostatnim czasie podbiły ich serca.
Aby zdobyć informator, wystarczy zrobić zakupy w księgarni TaniaKsiazka.pl. BookFormator jest dodawany zupełnie za darmo do każdego zamówienia. Nowe numery pojawią się już wkrótce.

Sklep TaniaKsiazka.pl to jedna z największych i najczęściej nagradzanych księgarni internetowych w Polsce. Prowadzi popularny serwis o książkach CoPrzeczytac.pl, w którym można zapoznać się z recenzjami, zapowiedziami oraz newsami ze świata polskiej i zagranicznej literatury. Pracownicy księgarni promują czytelnictwo także w mediach społecznościowych – tworzą humorystyczne profile na Facebooku, Instagramie oraz kanał na YouTubie.
 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się