"Bowie w Warszawie" Doroty Masłowskiej - nowa sztuka i nowa książka!

"Bowie w Warszawie" Doroty Masłowskiej - nowa sztuka i nowa książka!

"Bowie w Warszawie" Doroty Masłowskiej - nowa sztuka i nowa książka!

Udostępnij

Z wielką radością informujemy, że najnowsza sztuka Doroty Masłowskiej „Bowie w Warszawie” ukaże się w formie książkowej nakładem Wydawnictwa Literackiego na początku 2022 roku. Ilustracje do książki przygotowuje ceniony artysta Mariusz Wilczyński, autor uhonorowanego wieloma nagrodami filmu animowanego „Zabij to i wyjedź z tego miasta”. Jeden z rysunków właśnie teraz po raz pierwszy prezentujemy publicznie.

18 grudnia 2021 r. odbędzie się prapremiera sztuki w Teatrze Studio. Reżyserem spektaklu jest Marcin Liber. Natomiast już w najbliższą niedzielę 5 września po raz pierwszy będzie można posłuchać tekstu Masłowskiej w ramach akcji Międzynarodowego Czytania. Na Placu Defilad w Warszawie, na scenie plenerowej przed wejściem do Teatru Studio, aktorzy przeczytają fragmenty „Bowiego w Warszawie”.

Ilustracja Mariusza Wilczyńskiego

Początek o godz. 18.00. Tuż po czytaniu rozpocznie się spotkanie z pisarką, które poprowadzą dziennikarze tygodnika „Polityka” Aneta Kyzioł i Bartek Chaciński.

Serdecznie polecamy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się