„Chemik” Stephenie Meyer

„Chemik” Stephenie Meyer

„Chemik” Stephenie Meyer – jedyna tak promowana książka

Udostępnij

11 kwietnia do sprzedaży trafi kolejny światowy bestseller autorki kultowej sagi „Zmierzch” i powieści „Intruz”. Wydawca, Edipresse Książki, zapowiada, że premierze towarzyszyć będzie wyjątkowa akcja marketingowa.

„Chemik” przełamuje stylistykę fantasy, w jakiej dotychczas poruszała się pisarka, udowadniając, że równie dobrze czuje się w bliższych nam realiach. Fabuła osnuta jest na tak lubianej przez miłośników gatunku teorii spiskowej dziejów. Akcja trzyma oszałamiające tempo już od pierwszych stron, a mroczne umiejętności głównej bohaterki – byłej pracownicy tajnej agencji rządowej - intrygują, przywołując na myśl najlepsze kino sensacyjne.
Z początkiem marca wystartował dedykowany książce serwis internetowy Chemik.net, który koncentrować będzie aktywność marketingową i promocyjną wydawcy w obszarze Internetu ze szczególnym uwzględnieniem działań prosprzedażowych i aktywności w mediach społecznościowych. Celem serwisu będzie zaangażowanie internautów w działania zwiększające popularność „Chemika” w szerokiej grupie docelowej. W Sieci dostępny jest także trailer filmowy.
- Większości zaplanowanych przez nas działań zdradzać jeszcze nie chcemy. Im bliżej premiery, tym ich nagromadzenie stanie się większe. Mając jednak na uwadze specyfikę czytelników dotychczasowych wielbicieli twórczości Stephenie Meyer, postanowiliśmy naszą aktywność skierować do odbiorcy w każdym wieku – komentuje Iga Rembiszewska, dyrektor Edipresse Książki.
Z ramienia wydawnictwa za projekt odpowiada Katarzyna Domańska. Serwis powstał we współpracy z Microsite/BookSenso PR pod kierownictwem Jakuba Frołowa.

W sprzedaży dostępny będzie również e-book i audiobook

Dane wydawnicze:     
Wydawnictwo Edipresse Książki | s. 568| ISBN  7898379457557 | Cena: 39,90 zł
Premiera: 11.04.2016

O Wydawnictwie Edipresse Książki:


Edipresse Książki to wydawnictwo w grupie Edipresse Polska.
W ofercie znajdą się książki o tematyce poradnikowej, biografie, powieści obyczajowe, kulinaria, a także publikacje podróżnicze i fotograficzne.
Autorzy wydawnictwa to poczytni i cenieni pisarze, znane osobistości i popularne gwiazdy: Beata Pawlikowska, Hanna Bakuła, dr Krzysztof Gojdź, Magda Gessler,  Anna Jurksztowicz, Michel Moran, Marcin Kydryński, Jacek Bonecki, Robert Biedroń, Mariola Bojarska- Ferenc, Stephenie Meyer, Ewa Chodakowska, Dorota Wellman i inni.
Ofertę książkową dopełnią produkty art.&pap,  w tym kalendarze, puzzle i gry planszowe.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się