Co zrobić, by zazdrość nie rujnowała nam życia?

Co zrobić, by zazdrość nie rujnowała nam życia?

Co zrobić, by zazdrość nie rujnowała nam życia? Ten poradnik może uratować Twój związek

Udostępnij

Co zrobić, by zazdrość nie rujnowała nam życia? Jesteś na imprezie, widzisz, jak twój partner z kimś rozmawia, i nagle czujesz ucisk w  żołądku. Przyjaciółka zbyt długo konwersuje z twoim narzeczonym, kompletnie ignorując twoją obecność, a w tobie narasta złość. Któż z nas nie zna tych uczuć… Zazdrość, bo o niej mowa, nie jest zjawiskiem niezwykłym, ale czasami może zrujnować związek i miewa poważny wpływ na zdrowie psychiczne. Już 26.01 do księgarń trafi  poradnik dra Roberta Leahy’ego, który radzi jak okiełznać zazdrość.

Nota o książce:

Pochłaniają cię zazdrosne myśli i uczucia, tak że nie umiesz cieszyć się bliskością z partnerem? Czy sam jesteś obiektem przytłaczającej zazdrości partnera? A może kiedyś zostałeś zdradzony i nie potrafisz ponownie zaufać? Jeśli tak, ta książka jest dla ciebie!

Doktor Leahy proponuje przełomowe spojrzenie z perspektywy ewolucyjnej i przystępnie wyjaśnia, dlaczego odczuwamy zazdrość i w jaki sposób przejmuje ona kontrolę nad naszymi myślami i emocjami. Oswaja nas z tym intensywnym, złożonym uczuciem i proponuje skuteczne, zdrowe strategie radzenia sobie z nim.

To doskonały poradnik dla par, które zmagają się z zazdrością. Dzięki niemu zdołasz wyrwać się z zaklętego kręgu negatywnych emocji i zachowań, które niszczą bliskość i zaufanie, oraz stworzyć silniejszy, pełen zrozumienia i akceptacji związek.

Kilka słów o autorze:

Doktor Robert L. Leahy, psycholog, autor wielu książek, m.in. bestsellerowego Lekarstwa na zmartwienia, jednego z najlepszych poradników samopomocowych wszech czasów według czasopisma „Self”. Regularnie pisuje na blogu „Psychology Today”, występuje na międzynarodowych konferencjach i jest zapraszany jako ekspert do programów radiowych i telewizyjnych.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się