Cykl polsko-niemieckich branżowych spotkań online

Cykl polsko-niemieckich branżowych spotkań online

Cykl polsko-niemieckich branżowych spotkań online

Udostępnij

Goethe-Institut w Warszawie, Polska Izba Książki i Frankfurter Buchmesse mają przyjemność zaprosić na pierwszy panel z cyklu polsko-niemieckich branżowych spotkań online, na których eksperci z obydwu krajów omawiać będą aktualne zagadnienia intrygujące uczestników rynku książki. Tryb online pozwoli na zadawanie pytań, na które eksperci będą Państwu odpowiadać.

Pierwsze spotkanie:
wtorek 27.10.2020, godz. 15:00–16:30

Jak ustawa o książce wspiera czytelnictwo?
Jaki ma wpływ na różnorodność oferty wydawniczej?
Czy sprawia, że książki są tańsze?

Prezentacja wyników badania europejskich rynków książki przez ośrodek uniwersytecki w Giessen na zlecenie niemieckiej izby książki Börsenverein des Deutschen Buchhandels. Wyniki badań przedstawi Susanne Barwick, przedstawicielka Börsenverein des Deutschen Buchhandels. Rozmówczynią ze strony polskiej będzie Sonia Draga, prezeska Polskiej Izby Książki, prezeska wydawnictw Sonia Draga i Debit Spotkanie prowadzi Włodzimierz Albin, członek Rady Polskiej Izby Książki, prezes Wolters Kluwer Polska. Link do spotkania opublikujemy przed spotkaniem na stronach PIK-u i Goethe–Institut w Warszawie. Rozmowa w języku polskim i niemieckim, z tłumaczeniem symultanicznym. Kolejne spotkanie cyklu: 17.11.2020, godz. 15:00–16:30, na temat rynków audiobooków i nowych modeli biznesowych.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się