„Czytanie ma tylko dobre strony”. Mole książkowe w nowej odsłonie kampanii NPRCz 2.0

„Czytanie ma tylko dobre strony”. Mole książkowe w nowej odsłonie kampanii NPRCz 2.0

„Czytanie ma tylko dobre strony”. Mole książkowe w nowej odsłonie kampanii NPRCz 2.0

Udostępnij

23 kwietnia, w Międzynarodowym Dniu Książki i Praw Autorskich startuje kolejna odsłona kampanii społeczno-informacyjnej NPRCz 2.0, której kluczowym elementem jest miniserial z molami książkowymi w roli głównej. Głosów zabawnym, animowanym bohaterom użyczyli znani aktorzy,  muzycy i sportowcy. Na stronie NPRCz 2.0 zdradzamy ich nazwiska.

Czytanie ma tylko dobre strony. Poznaj historię moli książkowych!

Animowany cykl obejmuje cztery odcinki. Głosów molom książkowym użyczyli znani i lubiani aktorzy, muzycy, sportowcy i twórcy internetowi: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Kukulska, Ewa Szykulska, Renata Jusis, Cezary Żak, Piotr Cyrwus, Maciej Musiałowski, Karol Kłos i Jacek Chełchowski. W pierwszych odcinkach bohaterowie miniserialu zmierzą się z tajemniczymi „zjadaczami” papieru, którzy niespodziewanie pojawili się w ich cywilizacji oraz staną przed dylematem ratowania książek i powrotu do przyjaźni molowo-ludzkiej.

Pierwsze działania komunikacyjne z molami książkowymi w roli głównej potrwają do końca czerwca i będą realizowane w Internecie, w tym kanałach własnych NPRCz 2.0 i ambasadorów, a także telewizji, radiu oraz na nośnikach outdoorowych. Na potrzeby kampanii oprócz miniserialu powstały trailer, krótkie materiały wideo oraz plakat. Od 23 kwietnia miniserial będzie dostępny na kanale NPRCz 2.0 na YouTube.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się