Jedność - Wakacje z książkami
Czytelniczki i Czytelnicy „Tygodnika” walczą o Festiwal Conrada!Czytelniczki i Czytelnicy „Tygodnika” walczą o Festiwal Conrada!

Czytelniczki i Czytelnicy „Tygodnika”, Festiwal Conrada!

Czytelniczki i Czytelnicy „Tygodnika” walczą o Festiwal Conrada!

Udostępnij

W poprzednich latach znacznym wsparciem dla Festiwalu Conrada były dotacje Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W tym roku wsparcie dla najbardziej prestiżowego festiwalu literackiego w naszym kraju zostało radykalnie zmniejszone.

10 czerwca 2019 roku Conrad Festival - największy festiwal literacki w Polsce i jeden z najważniejszych w Europie - znalazł się w gronie najlepszych festiwali artystycznych Europy otrzymując tytuł EFFE Laureate 2019-2020.

To kolejne prestiżowe międzynarodowe wyróżnienie dla festiwalu organizowanego przez Fundację Tygodnika Powszechnego, wraz z Miastem Kraków i Krakowskim Biurem Festiwalowym.

Co roku w Festiwalu Conrada bierze udział ponad dwadzieścia tysięcy osób!
W ciągu 10 lat istnienia festiwalu - którego idea narodziła się w redakcji „Tygodnika Powszechnego”, a jego pierwszym dyrektorem programowym był Piotr Mucharski, redaktor naczelny pisma - Conrad Festival został wybrany do dwudziestki najlepszych festiwali literackich świata przez Writers Academy Penguin Random House oraz dwukrotnie znalazł się w finałowej trójce International Excellence Awards dla najlepszego literackiego festiwalu świata, przyznawanych przez Londyńskie Targi Książki.

Po raz kolejny Festiwal Conrada został doceniony na forum międzynarodowym. Wierzymy, że jakość kolejnych edycji nie powinna być niższa niż poprzednich. Prosimy zatem wszystkie Polki i wszystkich Polaków, by zostali mecenasami Festiwalu Conrada.

Nie pozwólmy na obniżenie rangi Festiwalu Conrada!

Tradycyjny przelew bankowy
Część osób prosi nas o dane do tradycyjnego przelewu na konto Fundacji, oto dane konta:

Fundacja Tygodnika Powszechnego
ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków

Santander Bank Polska S.A.
Nr: 31 1910 1048 2006 1845 1121 0001

Dziękujemy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się