Dajcie nam siłę na kolejne 30 lat

Dajcie nam siłę na kolejne 30 lat

Dajcie nam siłę na kolejne 30 lat

Udostępnij

W czerwcu 1990 roku zarejestrowano w Polsce Stowarzyszenie Amnesty International. Od tamtej pory wiele się wydarzyło. Organizacja brała udział w licznych protestach, tworzyła petycje, które zmieniały świat na lepsze, powstał Maraton Pisania Listów. Mimo zawirowań ostatnich 30 lat ich fundamenty nie drgnęły. Są ruchem ludzi, którzy bronią praw człowieka bez względu na okoliczności.

Fakt, że obchodzimy 30 urodziny właśnie w tym roku, w tym trudnym dla świata momencie, pokazuje, że przed nami jeszcze wiele wyzwań, które nie zawsze będziemy mogli przewidzieć. Jednak z trudności wychodzimy jeszcze wytrwalsi, bogatsi o doświadczenia, które pomagają nam lepiej chronić prawa człowieka.

To wszystko nie udałoby się bez Ciebie. Dlatego dziękujemy i zapraszamy Cię do dalszej, wspólnej walki o prawa człowieka. By móc się rozwijać potrzebujemy Twojego zaangażowania. Prosimy, zrób nam prezent i wesprzyj naszą zbiórkę na Facebooku. Przekaż 30 zł z okazji naszych 30 urodzin. Działajmy wspólnie przez kolejne 30 lat!

Prezent dla Amnesty
Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Dowiedz się więcej i zostań obrońcą praw człowieka!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się