Debata „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności”

Debata „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności”

Debata „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności” na Targach Wydawców Katolickich z udziałem Instytutu Książki

Udostępnij

W najbliższą sobotę odbędzie się debata intelektualistów „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności”, która uświetni jubileuszowe XXV Targi Wydawców Katolickich. Wezmą w niej udział prof. Marek A. Cichocki, dr Dariusz Karłowicz i Dariusz Jaworski, dyrektor Instytutu Książki. Dyskusję poprowadzi Barbara Schabowska, dyrektor TVP Kultura.

 

Tegoroczne Jubileuszowe XXV Targi Wydawców Katolickich odbywać się będą od 4 do 7 kwietnia w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Nadchodząca edycja największej krajowej imprezy wystawienniczej dedykowanej książkom wydawców religijnych zgromadzi blisko 180 wystawców z całego kraju – oficyn kościelnych, zakonnych i świeckich specjalizujących się w publikacjach o tematyce religijnej, które targowej publiczności zaprezentują ponad 12 tysięcy publikacji.

Debata „Polska wspólnota kulturowa w epoce płynnej nowoczesności” organizowana jest przez „Teologię Polityczną”, Instytut Książki i TVP Kultura. Serdecznie zapraszamy!

_______
6 kwietnia (sobota)
Zamek Królewski w Warszawie – Arkady Kubickiego // sala kinowa na półpiętrze (przy schodach ruchomych)
Godzina: 11.00
Wstęp wolny


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się