Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki

Domowe Targi Książki

Udostępnij

Zazwyczaj o tej porze przygotowywaliśmy się do wielkiego święta książki – Targów Książki w Warszawie. W tym roku się nie odbędą, ale postanowiliśmy naszą energię przekierować do Internetu i przygotowaliśmy alternatywę – Domowe Targi Książki!

 

Na naszych czytelników czekają 4 dni wypełnione literackimi atrakcjami – spotkania autorskie, konkursy i oczywiście książki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

W dniach 14-17 maja zapraszamy Was na nasze wirtualne stoiska na Facebooku i Instagramie: 
– w czwartek,14.05 – Wydawnictwo Poznańskie
– w piątek,15.05 –  We Need YA
– w sobotę, 16.05 –  Czwarta Strona 
– w niedzielę, 17.05 – Czwarta Strony Kryminału

Zapraszamy Państwa rónież do sklepu Wydaje nam się (www.wydajenamsie.pl), gdzie wszystkie książki kupicie o połowę taniej przez cały czas Domowych Targów!

 
 

 

     
 

Klikni aby zobaczyć Program Domowych Targów Książki

 
 

 

                     
 

Czwartek z Wydawnictwem Poznańskim

 
 

Zaczynamy już dziś, 14 maja, o godzinie 9:00 na naszym profilu na Facebooku. Tam również odbędą się trzy spotkania on-line: ze współpracownikami oraz z autorami Wydawnictwa Poznańskiego. W tym samym czasie na Instagramie Wydawnictwa Poznańskiego będzie odbywał się wirtualny Room Tour po siedzibie Wydawnictwa, podczas którego będziemy polecać nasze najciekawsze książki. 

 
 

 

 
     
 

 

 
     
 

 

 
     
Ta cyniczna wersja Pippi Pończoszanki zstępującej do podziemi Kopenhagi to kwintesencja stylu Bengtssona, który snuje opowieść z niepowtarzalnym ciepłem i empatią.


Sofi Oksanen

 
 

 

 
     
 

 

 
 Wiktoria Michałkiewicz tłumaczy, dlaczego w państwie uważanym za idealne rośnie dziś w siłę wroga inności prawica. Ta książka niektórych zachwyci, innych wzburzy i obrazi, ale wszystkich zmusi do myślenia.


     Katarzyna Tubylewicz 

     
 

 

  
 

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Domowych Targach Książki i zachęcamy do dzielenia się informacją o nich z miłośnikami książek!

 
 

 NIEDZIELA Z CZWARTĄ STRONĄ KRYMINAŁU!

 Zaczynamy 17 maja o godzinie 9.00 od konkursu na naszym profilu na Facebooku. Na Facebooku odbędą się także trzy spotkania: z redaktorami oraz autorami kryminałów. W tym samym czasie na Instagramie Czwartej Strony Kryminału będzie działało Pogotowie Książkowe, w którym będziemy doradzać czytelnikom po jakie książki sięgnąć szukając konkretnych motywów. 

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Domowych Targach Książki i zachęcamy do dzielenia się informacją o nich z miłośnikami książek!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się