Biblioteka Słó - Wtedy W Lonszscu
 "Ogień i furia. Biały Dom Trumpa", Michael Wolf

"Ogień i furia. Biały Dom Trumpa", Michael Wolf

Dzieje się w BookBook!

Udostępnij

Zapraszamy w imieniu sieci księgarni BookBook do udziału w debacie na temat najbardziej sensacyjnej książki 2018 roku! - "Ogień i furia. Biały Dom Trumpa".
Biały Dom robił wszystko, by nie dopuścić do ukazania się tej książki.

Jeszcze przed swoją przyśpieszoną premierą książka Michaela Wolfa zyskała ogromny rozgłos i wzbudziła wiele emocji i kontrowersji, a prezydent USA Donald Trump usiłował wstrzymać jej publikację. Bezskutecznie. "Ogień i furia" natychmiast stała się bezstellerem w Stanach Zjednoczonych, a prawa do niej wykupują wydawnictwa z całego świata.

Przez osiemnaście miesięcy autor przeprowadził ponad dwieście rozmów z pracownikami Białego Domu, członkami amerykańskiej administracji i samym Trumpem, dzięki czemu dogłębnie poznał kulisy działania najbardziej kontrowersyjnej prezydentury naszych czasów. Michael Wolf opowiada pasjonującą historię o tym, w jaki sposób Trump rozpoczął kadencję tak nieprzewidywalną i wybuchową jak on sam.

Jaki naprawdę jest Biały Dom Trumpa?

"Ogień i furia" - czy książka, która wstrząsnęła USA, może mieć wpływ również na polską politykę?

Udział w debacie potwierdzili:

Karolina Korwin Piotrowska - dziennikarka, felietonistka, poisarka. Z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka popkultury, badaczka show-biznesu, znawczyni filmu i miłośniczka psów. Autorka książek  "Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu", "Ćwiartka raz", "Krótka książka o miłości". Przez dziesięć lat z sukcesem prowadziła w TVN Style program "Magiel towarzyski", pisała felietony, była komentatorem TVN24 BiS. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika "Wprost". Zajęła 5 lokatę na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według "Gazety Wyborczej"

Bartek Węglarczyk - W latach 90. był korespondentem "Gazety Wyborczej" w Moskwie i w Brukseli, a w latach 1998-2004 w Waszyngtonie. Wcześniej w "Gazecie Wyborczej" pełnił przez wiele lat funkcję szefa działu zagranicznego. Następnie prowadził magazyn "Świat" w TVN24 BiS. Obecnie jest redaktorem programowym Onet.pl.

Dawid Krawczyk - Autor reportaży, wywiadów, analiz i recenzji. Absolwent Filozofii i Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. W Krytyce Politycznej jest redaktorem działu "Narkopolityka" poświęconego krajowej i międzynarodowej polityce narkotykowej. 

Księgarnie BookBook to 95 księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się