BookBook, Agnieszka Gozdyra i Janusz Chabior, Księgarnia przy MDM

BookBook, Agnieszka Gozdyra i Janusz Chabior, Księgarnia przy MDM

Dzieje się! w BookBook: Agnieszka Gozdyra i Janusz Chabior - Księgarnia przy MDM

Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Gozdyrą, która zebrała "Męskie zwierzenia" Panów: Biedronia, Hołdysa i Hołdysa, Majewskiego, Rozenka, 'Różal' Różalskiego i Stanek.

"Męskie zwierzenia" wydała Oficyna 4eM. Gościem Agnieszki Gozdyry będzie Janusz Chabior.

Mistrz świata w sztukach walki, jeden z najbardziej popularnych polityków, aktor, dziennikarz i satyryk, kultowy muzyk, znany tancerz oraz choreograf. Wszystkich ich łączy poza pasją zawodową i pasją do życia WIELKA MIŁOŚĆ DO NASZYCH BRACI MNIEJSZYCH i zaangażowanie o walkę o ich prawa.

Agnieszka Gozdyra - dziennikarka telewizyjna i radiowa, prowadząca w Polsat News autorskie programy: Tak Czy Nie oraz Skandaliści. Na co dzień żyje wielką polityką: w telewizyjnym studiu zadaje politykom trudne pytania i publikuje komentarze polityczne. Prywatnie jest wielką miłośniczką zwierząt. Czworonogi od zawsze były częścią jej rodziny. Obecnie w jej życiu są trzy koty: dwa dachowce; Wanda i Marcel oraz maine coon Tybald.

Agnieszka Gozdyra i Janusz Chabior

Czas: 5 czerwca, wtorek, godz. 18:00

Miejsce: Księgarnia BookBook przy MDM, Warszawa, ul. Koszykowa 34/50Księgarnie BookBook to 97 księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się