Jedność - Wakacje z książkami
 BookBook, Dzieje się!, Beata Majewska

BookBook, Dzieje się!, Beata Majewska

Dzieje się! w BookBook Beata Majewska "Zapisane w chmurze"

Udostępnij

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Majewską, autorką książki "Zapisane w chmurze" wydanej przez Wydawnictwo Książnica.
Rozmowę poprowadzi 
Katarzyna Hagmajer-Kwiatek.

Nota o książce:

Przygoda, która zamienia się w gorące uczucie. Małżeństwo Magdy znalazło się na równi pochyłej – narcystyczny i wiecznie zajęty mąż już od dłuższego czasu nie zważa na jej potrzeby. Zbuntowana kobieta decyduje się na samodzielną wyprawę wakacyjną do Rumunii. Na miejscu okazuje się, że wynajęta przewodniczka Julia to przystojny młodzieniec o imieniu Iulian. Magda chce zrezygnować z jego usług, ale ostatecznie razem wyruszają w podróż, podczas której nawiązują romans. Zaniepokojony mąż Magdy próbuje odzyskać żonę, ale Iulian ukrywa jego list z przeprosinami. Jaką decyzję podejmie kobieta uwikłana w miłosny trójkąt?

Kilka słów o bohaterce spotkania:

Beata Majewska – znana również jako Augusta Docher vel Beata Majewska. Debiutowała trylogią dla młodzieży: „Eperu”, „Habbatum” i „Batawe”. Tworzy powieści obyczajowo-erotyczne, a także literaturę obyczajową. W wydawnictwie „Książnica” ukazały się dwie romantyczne serie: tzw. kwiatowa („Konkurs na żonę”, „Bilet do szczęścia” i „Zdążyć z miłością”) oraz owocowa („Baśnik”, „Moja twoja wina” i „Zapisane w chmurze”). Prywatnie mama, żona i… od niedawna babcia! Mieszka w urokliwej miejscowości na południu Polski. Kocha dobrą lekturę, spotkania z czytelnikami i podróże. Zakochana w Rumunii, którą opisała w ostatniej powieści „Zapisane w chmurze”. O swojej fascynacji tym krajem opowie na warszawskim spotkaniu autorskim już 15 listopada!

Beata Majewska

Czas: 15 listopada, czwartek, godz. 18:00

Mijesce: Księgarnia BookBook Hoża, Warszawa, ul. Hoża 29/31


Zapraszamy!

Księgarnie BookBook to 98 księgarń na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych swoich księgarniach.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się