Dzień Dziecka w Renomie

Dzień Dziecka w Renomie

Dzień Dziecka jak z bajki - Radio RAM w Domu Handlowym Renoma

Udostępnij

Zamiast dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami... - już niedługo i bardzo blisko najpiękniejsza bajkowa klasyka, zabawy i opowieści w prezencie dla najmłodszych słuchaczy na Dzień Dziecka. W sobotę 3 czerwca od 12:00 do 16:00 zagramy program specjalny Radia RAM z DH Renoma.

Wyczarujemy bajkowe postaci, poczytamy wiersze i zaprosimy najmłodszych wrocławian do wspólnej zabawy. Będą warsztaty, podczas których dzieci pokażą nam swój kolorowy świat, będą gry z nagrodami i teatr z kukiełkami. Swoje przybycie zapowiedzieli m.in. Piraci, Kot w butach, Calineczka i Ropuch, a może zaszczyci nas sam książę Elfów?  Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiemy się do świata bajek Hansa Christiana Andersena, braci Grimm czy Charles'a Perrault.

Pomogą nam w tym Edyta Skarżyńska i Konrad Kujawski z Wrocławskiego Teatru LalekWrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, a także Klaudia Waszak z Teatru Capitol. O towarzystwo bajkowych postaci zadba Przemysław Knop z Teatru Neon, o bajkowych ilustracjach opowie Joanna Krawczuk-Piechota, a bajkopisarka Julianna Michorczyk na pewno opowie nam fascynującą historię... Gospodynią programu będzie Anna Fluder.

W Dzień Dziecka jak z bajki będziemy bawić się długo i szczęśliwie...
Dom Handlowy Renoma i Radio RAM - ZAPRASZAMY! DOŁĄCZCIE DO NAS!Weź udział w konkursie w którym sprawdzamy naszą znajomość bajek dla dzieci.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się