Dziennikarz Polskiego Radia laureatem Nagrody im. Bolesława Prusa

Dziennikarz Polskiego Radia laureatem Nagrody im. Bolesława Prusa

Dziennikarz Polskiego Radia laureatem Nagrody im. Bolesława Prusa

Udostępnij

Adam Bogoryja – Zakrzewski ze Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia otrzymał Nagrodę im. Bolesława Prusa w kategorii „Złoty Prus”, która przyznawana jest za całokształt dokonań dziennikarskich przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów nominowanym i laureatom Nagrody im. Bolesława Prusa odbyła się 26 marca w Domu Dziennikarza w Warszawie.

Dziennikarz Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Adam Bogoryja – Zakrzewski otrzymał „Złotego Prusa” za całokształt działalności publicystycznej.

Adam Bogoryja – Zakrzewski to absolwent ekonomii na Politechnice Szczecińskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Reportażysta radiowy, telewizyjny i prasowy. Laureat wielu nagród m.in. MELCHIORY 2006, KRRiT 2006, WSPÓLNA EUROPA 2006, Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu 2006 za reportaż pt. „Szlaufy - nieletnie na ulicy”, Grand Prix KRRiT 2012 za reportaż radiowy „Nic się nie stało”, Grand Prix Festiwalu Sztuki Faktu 2013 za reportaż telewizyjny „Spór o kładkę” oraz Grand Prix PiK 2023, nominowany do finału Prix Europa 2023 w Berlinie.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się