Frankfurter Buchmesse 2018, r

Frankfurter Buchmesse 2018, r

Dziś ruszyły Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie! [zdjęcia]

Udostępnij

Frankfurter Buchmesse to najważniejsze branżowe wydarzenia w świecie wydawniczym. Na targach nie mogło zabraknąć Instytutu Książki, który jest organizatorem polskiego stoiska. Targi rozpoczęły się dziś i potrwają do niedzieli.

Instytut Książki jest organizatorem stoiska o powierzchni 180 metrów kwadratowych. Na stoisku zaprezentuje się 48 polskich wystawców, w tym najważniejsi wydawcy współczesnej polskiej literatury (m.in. Wydawnictwo Literackie, Znak, WAB), wydawcy literatury dla dzieci i młodzieży (m.in. Nasza Księgarnia, Media Rodzina, Publicat, Dwie Siostry), a także polskie drukarnie.

Instytut Książki zaprezentuje nowości wydawnicze 2018 roku, dorobek Programu Translatorskiego ©POLAND, książki nominowane do najważniejszych nagród literackich w Polsce oraz książki dla dzieci wyróżnione w konkursie Polskiej Sekcji IBBY.

Z okazji frankfurckich targów książki wydaliśmy również nowy katalog „New Books from Poland”, przygotowany został z okazji stulecia odzyskania niepodległości katalog „Poland – History Worth Knowing”, który prezentuje najciekawsze pozycje o charakterze popularnonaukowym dotyczące dziejów Polski, a także zaktualizowane wydanie broszury „The Polish Book Market”.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszego stoiska:


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się