Bologna Children's Book Fair 2017

Bologna Children's Book Fair 2017

Dziś startują Targi Książek dla Dzieci w Bolonii

Udostępnij

Dziś rozpoczynają się Targi Książek dla Dzieci w Bolonii. Przygotowane przez Instytut Książki stoisko znajdziecie w Hali 30 B3.

Swoje książki pokazują: Bajka, Books, Druganoga, Dwie Siostry, Gryf Direct, MB Books, Media Rodzina, Multico, Nasza Księgarnia, Pani Jurek, Poławiacze Pereł, Publicat, Sierra Madre, Skrzat, Widnokrąg, Czerwony Konik, Wolno, Ozgraf, Wytwórnia, DT Agency. Jak co roku pokazujemy też wystawę książek nagrodzonych w konkursie IBBY „Książka roku”.

Wyróżnienie w konkursie BolognaRagazzi odbierze dziś Ola Cieślak. Ostatniego dnia targów masterclass w „Illustrators Survival Corner" poprowadzi Zosia Dzierżawska, której prace znalazły się na tegorocznej wystawie ilustatorów. Na wystawie znalazły się również ilustracje Pawła Pawlaka.

 

Tegorocznym gościem honorowym targów są w tym roku Katalonia i Baleary. Targi odbywają się już po raz 54. i potrwają do czwartku


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się