CZYTAJ PL 2018, Ambasador akcji,  Emce kwadrat

CZYTAJ PL 2018, Ambasador akcji, Emce kwadrat

Emce kwadrat Ambasadorem akcji Czytaj PL!

Udostępnij

Do grona Ambasadorów akcji Czytaj PL i jej szkolnej odsłony „Upoluj swoją książkę” dołączyło Emce kwadrat!
Zachęcamy do obejrzenia ich najnowszego odcinka, w którym zdradzą Wam sekret, jaka książka będzie jednym z bestsellerów udostępnianych w tegorocznej edycji projektu: https://www.youtube.com/watch?v=pPABUk8okr8

Ambasadorami akcji mogą też zostać uczniowie szkół średnich, którzy chcą promować czytanie wśród swoich znajomych. W ramach drugiej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” skierowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych przygotowaliśmy dla nich tysiąc darmowych koszulek z kodem dającym dostęp do 12 książkowych bestsellerów.

Aby zostać Ambasadorem czytelnictwa w swojej szkole, uczniowie powinni do 10 października wypełnić formularz na stronie http://ambasador.czytajpl.pl/. Koszulki dostanie 1000 osób, które w najciekawszy sposób opiszą, jak będą promowały akcję w swojej szkole.

Uczniowie, którzy okażą się najlepszymi Ambasadorami czytelnictwa, otrzymają wspaniałe nagrody dla siebie i dla swojej szkoły!

Czytaj PL to największa akcja czytelnicza w kraju, a kto wie, czy także nie na świecie. Akcja ma charakter bezpłatnej wypożyczalni bestsellerowych e-booków i audiobooków.  Aby wziąć w niej udział, należy pobrać aplikację mobilną Woblink i przy jej pomocy zeskanować kod QR umieszczony na jednym z blisko 7000 nośników na terenie całego kraju (w tym w 1000 szkół). Kod QR jest kluczem do wirtualnej biblioteki, w której można znaleźć polskie i światowe bestsellery. Czytać i słuchać bestsellerowych książek będzie można przez cały listopad.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się