Empik Premium do końca sierpnia o połowę taniej. HBO GO w prezencie

Empik Premium do końca sierpnia o połowę taniej. HBO GO w prezencie

Empik Premium do końca sierpnia o połowę taniej. HBO GO w prezencie

Udostępnij

Do 31 sierpnia roczny abonament Empik Premium dostępny jest o 50% taniej, w cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł. Osoby korzystające z promocji otrzymują także bezpłatny miesięczny abonament HBO GO.

Wraz z początkiem pandemii Empik udostępnił wszystkim dostęp do swojej flagowej usługi całkowicie za darmo. To wsparcie stanowiło zachętę do pozostania w domach,  korzystania z darmowej dostawy zamówień i jakościowego spędzania czasu wolnego. Widząc, że Polacy chętnie korzystają z tego rozwiązania, akcję dwukrotnie przedłużano, a teraz Empik Premium wraz z szerokim pakietem korzyści jest dostępne o 50% taniej – w cenie 39,99 zł za cały rok.

Oferta obejmuje nowych i obecnych klientów, co pozwoli im zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się m.in. dostawą za 0 zł. Dodatkowo osoby posiadające Empik Premium, które przedłużą usługę na rok, zyskają 30-dniowy dostęp do świata seriali i filmów HBO GO, w tym ciekawych premier i nowości.

Miesięczny dostęp do HBO GO otrzymują tylko osoby, które do końca sierpnia przedłużą swój obecny abonament Empik Premium o rok w promocyjnej cenie. Nie dotyczy to osób, które wykupią tę usługę po raz pierwszy.

Klienci, którzy zdecydują się na wykupienie rocznego abonamentu Empik Premium, mogą liczyć na 50% zniżki. 12-miesięczny okres subskrypcji do końca sierpnia jest dostępny w cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł. Oznacza to, że już za 3,33 zł miesięcznie zyskują pełen wachlarz korzyści – m.in. dostawę zamówień za 0 zł, 15% stałej zniżki do salonów, do 20% zniżki na setki tysięcy produktów na Empik.com, dostęp do 13 tysięcy e-booków i audiobooków w Empik Go (w tym m.in. audio, lektur, podcastów, produkcji własnych z udziałem gwiazd), milionów utworów w Empik Music czy zniżkę do Empik Foto oraz 3% zwrot środków za zakupy. Nowa promocja pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej. Do 31 sierpnia osoby przedłużające pakiet Empik Premium na rok zyskują miesięczny dostęp do pełnej oferty HBO GO – w tym hitów filmowych i nowości oraz popularnych seriali, jak np. Gra o tron, Gwiezdne Wojny czy Kraina Lodu.

Tylko w ciągu minionych 4 miesięcy do programu Empik Premium przystąpiło ponad 650 tys. osób, a szeroki pakiet korzyści objętych programem pozwolił każdemu zaoszczędzić dodatkowo na zakupach i usługach średnio 50 zł miesięcznie.

Pakiet Empik Premium można aktywować i przedłużyć we wszystkich kanałach – online przez aplikację Empik lub za pośrednictwem konta na stronie Empik.com oraz w salonach stacjonarnych w całej Polsce. Również osoby aktywujące usługę Empik Premium na okres 6 miesięcy mogą liczyć na rabat. Do 31 sierpnia cena półrocznego abonamentu jest niższa o 40% i wynosi 29,99 zł.

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się