"Etykieta w biznesie, , czyli jak ułatwić sobie życie w pracy ", Wojciech S. Wocław

"Etykieta w biznesie, , czyli jak ułatwić sobie życie w pracy ", Wojciech S. Wocław

Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy - premiera wydawnictwa BOSZ

Udostępnij

Jak budować profesjonalną markę osobistą, o czym pamiętać kiedy sprawuje się funkcje kierownicze, jak skuteczniej komunikować się z innymi (współpracownikami, klientami) i lepiej ich rozumieć, w końcu jak postępować, żeby codziennie być trochę lepszym od siebie z wczoraj. To wszystko znajdą Państwo w najnowszej książce Wojciecha S. Wocława – szkoleniowca, dyrektora generalnego Polskiej Szkoły Etykiety, autora książki Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie.

Autor, Wojciech S. Wocław, omawia w książce liczne zasady i podaje cenne wskazówki, których poznanie umożliwi lepsze funkcjonowanie na co dzień w pracy oraz sprawniejsze prowadzenie firmy, nawiązywanie kontaktów czy organizację rozmaitych spotkań. Przedstawione reguły mogą być punktem wyjścia zarówno dla tych, który dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, jak i dla tych, którzy postawili na tej ścieżce już parę kroków. Dzięki lekturze można się między innymi dowiedzieć, jak prawidłowo rozsadzać gości przy stole, co powinny zawierać wizytówki i zaproszenia, dlaczego warto zainwestować w smoking, czym różni się łyżeczka do herbaty od łyżeczki do kawy, a także jak prowadzić konto na Facebooku lub LinkedIn, aby wyróżnić się na rynku pracy. Szczegółowym opisom towarzyszą praktyczne ilustracje wykonane przez Justynę Sokołowską. Jak pisze autor: „Profesjonaliści, chociaż
nierzadko pochodzą z różnych światów, zmierzają do jednego celu: doskonałego wywiązywania się ze swoich obowiązków, samorealizacji, dobrych zarobków i płynącej z tego satysfakcji. Etykieta w biznesie to język, który pomaga osiągnąć ten cel, umożliwiając w zajemne zrozumienie, szacunek i dobre relacje. Jego rdzeniem jest empatia.

    


Tytuł: Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy
Autor: Wojciech S. Wocław
Ilustracje: Justyna Sokołowska
Projekt graficzny: Andrzej Barecki
Język publikacje: polski
Wydawca: wydawnictwo BOSZ
Miejsce i rok wydania: Olszanica 2018
Wydanie: I
Objętość: 224 strony
Ilustracje: 33 zdjęcia
Format: 160 × 235 mm
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-7576-382-9
Cena katalogowa: 44,90zł

 

BOSZ to założona w 1994 roku w Olszanicy oficyna wydawnicza specjalizująca się w edycji wielojęzycznych albumów o sztuce, dziedzictwie kulturowym i krajobrazie, których znakiem rozpoznawczym są wysoka wartość merytoryczna oraz najwyższa jakość edytorska.
Dotychczasowy dorobek Wydawnictwa BOSZ to ponad 500 tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym milion osiemset tysięcy egzemplarzy, wydanych we współpracy zarówno z wybitnymi twórcami, jak i czołowymi placówkami kulturalnymi z całej Polski. Publikacje poświęcone polskiemu dziedzictwu kulturowemu, twórczości uznanych artystów oraz pięknu rodzimego krajobrazu realizują jedno z głównych zamierzeń Wydawnictwa, jakim jest promocja kultury narodowej.
Oryginalność oraz najwyższa jakość albumów sprawia, że wiele spośród tytułów Wydawnictwa BOSZ otrzymało najważniejsze nagrody oraz wyróżnienia w prestiżowych konkursach książkowych, takich jak Najpiękniejsza Książka Roku w konkursie PTWK czy Książka Roku w konkursie o „Pióro Fredry”. W 2011 r. Wydawnictwo BOSZ zostało laureatem 21. edycji Konkursu Godła „Teraz Polska” – uhonorowane za wysoką jakość wydawanych książek.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się