European News Media Forum

European News Media Forum

European News Media Forum

Udostępnij

Komisja Europejska zaprasza do udziału w kolejnej edycji European News Media Forum, która odbędzie się 10 listopada 2022 r.
Przedstawiciele lokalnych, regionalnych i krajowych organizacji medialnych spotkają się, aby omówić bieżące inicjatywy oraz kierunki innowacji dla mediów informacyjnych.

ydarzenie będzie miało charakter hybrydowy (online i stacjonarnie w Brukseli). Poprzednie edycje poruszały tematy związane z bezpieczeństwem i wzmocnieniem pozycji dziennikarzy, trwającą transformacją sektora – od modeli biznesowych po treści i formaty. Głównym celem wydarzenia jest utrzymywanie dialogu z organizacjami mediów informacyjnych, przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego i organizacji międzynarodowych.

Więcej informacji o działaniach Komisji Europejskiej w tej dziedzinie oraz o możliwościach finansowania znajduje się pod linkiem.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się