Ogólnopolska Izba Księgarń
2 festiwal Meet Point - Stadion PGE Narodowy

2 festiwal Meet Point - Stadion PGE Narodowy

Fantastyka na PGE Narodowym - Meet Point

Udostępnij

W dniach 23-26 maja już po raz drugi w ramach Warszawskich Targów Książki odbędzie się festiwal Meet Point. W tym roku atrakcji nie zabraknie, a fani gier i popkultury spotkają się nie na płycie stadionu, ale na dwóch piętrach strefy Biznes Klubu.

 

 

Tak było rok temu:

LInk do osadzenia:  https://www.youtube.com/watch?v=kZk4MiB1Cak

Na górnym poziomie powstanie Strefa Fantastyki, czyli miejsce prelekcji i wykładów, spotkań z twórcami fantastyki, cosplayerami oraz ekspozycji replik ze znanych filmów i seriali, jak np. budka Tardis z Doctora Who oraz strojów ze STAR WARS. Nie zabraknie również gier planszowych i fabularnych, popkulturowych wystawców oraz wielu dodatkowych atrakcji. Wśród gości znajdą (po raz pierwszy raz w komplecie) wszystkie pisarki Hardej Hordy! Dla uczestników zostaną przygotowane wystawy specjalne – „Fantastyka w Komiksie” oraz wystawy prac Rocha Urbańskiego i okładek magazynu „Nowa Fantastyka”. Wśród atrakcji dla najmłodszych znajdzie się strefa LEGO oraz fotobudki.

Na dolnym poziomie, od piątku, otwarta będzie strefa gamingu. Odbędą się tam spotkania z youtuberami, których na liście goście już w tym momencie jest ponad trzydziestu. Do tego powstaną strefy free2play m.in. w CS:GO. Apex Legends i World War 3, gdzie odbędą się konkursy z nagrodami. Dzięki partnerowi technologicznemu Actina, strefy zostaną wyposażone w jedne z najlepszych komputerów w Polsce. Jednym z głównych punktów programu będzie esportowy turniej kwalifikacyjny CS:GO Games Clash Masters . Wezmą w nim udział najlepsze polskie drużyny, a zwycięski zespół zakwalifikuje się do wielkiego finału Games Clash Masters w Gdyni. Tam na widowiskowej scenie w Gdynia Arenie weźmie udział w międzynarodowej rozgrywce o trofeum i 100.000$.

Wydarzenie jest częścią jednej z największych imprez literackich w Europie – 10. edycji Warszawskich Targów Książki. W tym roku na oba wydarzenia obowiązuje jeden, wspólny bilet. Bilety w cenach od 5 do 30 zł dostępne są na stronie wydarzenia razem ze szczegółowym programem http://meetpoint.waw.pl/.


Śledź Meet Point na PGE Narodowym:  
Facebook: https://www.facebook.com/meetpointpl/
Instagram: https://www.instagram.com/meetpointpl/

Pod linkiem grafika: https://drive.google.com/file/d/1GDfBXVbFhVueee0jqx-sH3cq33Fh6xVu/view?usp=sharing

I zdjęcie PGE Narodowego: https://drive.google.com/file/d/16xFrTGcoAvESuJvjoh5VQKS48KvrzYFn/view?usp=sharing

Zdjęcia do wykorzystania z 2018 roku: https://drive.google.com/drive/folders/1l8TV2HoCdRU40di4le7FHeGhRynU4CqU?usp=sharing 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się