Feria Internacional del Libro de Guadalajara – przyjmowanie zgłoszeń.

Feria Internacional del Libro de Guadalajara – przyjmowanie zgłoszeń.

Feria Internacional del Libro de Guadalajara – przyjmowanie zgłoszeń.

Udostępnij

Między 25 listopada a 3 grudnia odbędą się Feria Internacional del Libro de Guadalajara (FIL), jedne z największych targów książki na świecie. Gościem honorowym jest Unia Europejska, a prezentację koordynuje EEAS, komórka UE.

Organizator w porozumieniu z instytucjami krajowymi ogłosił właśnie nabór chętnych do programu branżowego dla profesjonalistów. Szczegóły oraz link do formularza rejestracyjnego znajdują się w załączeniu.  

Wydawcy/agenci, których aplikacje okażą się najbardziej przekonujące, otrzymają od organizatora biletu wstępu, 3 noclegi oraz bezpłatny w programie.

Instytut Książki dołoży starań, by – w przypadku uczestników, którzy planują skupić się na targach na sprzedaży praw – sfinansować bilety lotnicze. Tacy kandydaci przy wypełnianiu formularza proszeni są o zaznaczenie  opcji nr 2 – „supported by a national programme”.

Liczba miejsc z powodów finansowych jest jednak mocno ograniczona, stąd nie ma gwarancji, iż każdy aplikujący zostanie zakwalifikowany do finansowania.

Termin: do 14 czerwca.

Informacji o targach udzielają Agnieszka Urbanowska (a.urbanowska@instytutksiazki.pl) i Maria Rutkowska (m.rutkowska@instytutksiazki.pl).

 
Pliki do pobrania

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się