Jedność - Wakacje z książkami
Festiwal Confiction za dwa tygodnie!

Festiwal Confiction za dwa tygodnie!

Festiwal Confiction za dwa tygodnie!

Udostępnij

Już za dwa tygodnie Kraków zaprasza na jedno z największych wydarzeń popkulturowych w roku, festiwal Confiction. Festiwal skierowany jest do fanów seriali, filmów, książek, komiksów i wielu zagadnień z obszaru kultury masowej. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji imprezy jest „Wyobraź to sobie”.

Na festiwalu obecni będą autorzy książek, scenarzyści filmowi, Mistrzowie Gry, wydawcy gier planszowych. Będą warsztaty robienia różdżek rodem z Harry’ego Pottera, będzie można spróbować także kremowego piwa z Hogsmeade. Dla fanów gier sprzed kilkunastu-kilkudziesięciu lat fundacja Dawne Komputery i Gry odkurzy klasyki elektronicznej rozrywki, w którą będzie można zagrać. Fani Gwiezdnych Wojen przez cały czas trwania festiwalu będą mogli z kolei obejrzeć wystawę braci Kulesza, którzy od lat tworzą niesamowite i unikatowe na skalę europejską modele z Uniwersum Star Wars.

Spośród pisarzy spotkać będzie można między innymi Aleksandrę Zielińską, Wita Szostaka, Roberta Ziębińskiego, Jakuba Ćwieka, Magdalenę Witkiewicz i Wojciecha Chmielarza.

Confiction odbędzie się 16-18.08.2019 na terenie Kraków Expo

Program imprezy oraz szczegółowe informacje znaleźć można tutaj.   


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się