Festiwal Singera w StudioBookBook

Festiwal Singera w StudioBookBook

Festiwal Singera w StudioBookBook

Udostępnij

 Księgarnie BookBook uczestniczą w 18. Festiwalu Kultury Żydowskiej. Jak co roku zapraszamy na spotkania, które będziemy emitować za pomocą księgarnianych profili Facebook BookBook.

 Oto program:

23. sierpnia, godz. 18.00 – Hanna Kossowska barwnie opowiada o losach Żydów Sefardyjskich, którzy wskutek zawirowań politycznych musieli szukać innej ojczyzny, którą wcześniej była Hiszpania i Portugalia. Zamieszkali w Italii, w Grecji, Turcji w Egipcie, na wybrzeżach morza Śródziemnego i w wielu innych miejscach na wschód i północ i południe od półwyspu Pirenejskiego.

24. sierpnia, godz. 18.00 – Tadeusz Rolke. "Tu Byliśmy" to ikoniczy projekt Mistrza, który ma swój początek w latach 90. i trwa nieprzerwanie do dziś mimo wieku Artysty. Ideą projektu fotograficznego „Tu byliśmy” jest rekonstrukcja tajemniczego, fascynującego swą duchowością i filozofią świata chasydów.

 

25. sierpnia godz. 18.00 – Krystyna Gucewicz wspomina artystów ze świata kina, literatury, muzyki jak i satyryków oraz ikony mody. Rozmowę prowadzi Remigiusz Grzela.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.

 

Księgarnie BookBook to księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek poznają kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej, poprzez reportaże poradniki, ciekawą ofertę dla najmłodszych i młodych czytelników. Księgarnie Bookbook to także partner wielu inicjatyw wspierających czytelnictwo oraz organizator wydarzeń kulturalnych w swoich księgarniach.

 

Kontakt:

Marytka Czarnocka, e-mail: marytka@bookbook.pl, tel. 885 440 003


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się