Finał akcji "1000 powodów, by czytać"

Finał akcji "1000 powodów, by czytać"

Finał akcji "1000 powodów, by czytać"

Udostępnij

Za nami 5. edycja konkursu „1000 powodów, by czytać” organizowanego przez Empik, nad którym Polska Izba Książki objęła patronat honorowy. Kolejne 10 zwycięskich szkół wzbogaciło się o 10 tysięcy nowych książek oraz czytniki e-booków z abonamentem od Empik Go i Virtualo. Specjalna ciężarówka Empiku, po brzegi wypełniona wybranymi przez dzieci tytułami, zakończyła właśnie trasę po Polsce, odwiedzając podstawówki w Krakowie, Lesznie, Mińsku Mazowieckim, Myszkowie, Niepołomicach, Okuniewie, Serokomli, Trzebosi, Zabrańcu i Zielonej Górze.

Cieszy nas bardzo, że mimo ograniczenia nauki stacjonarnej w szkołach, uczniowie i lokalne społeczności potrafili się zjednoczyć w tak szczytnym celu, jakim jest popularyzacja czytelnictwa od najmłodszych lat. Wierzymy, że każda z przekazanych przez Empik książek będzie stanowiła kolejny powód, by czytać!

Zachęcamy Państwa do podzielenia się informacją o konkursie z zaprzyjaźnionymi placówkami i samorządami – każda szkoła ma szansę wzbogacić swój księgozbiór o 1000 nowych książek! Start kolejnej edycji zaplanowany jest już na jesień tego roku. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.empik.com/biblioteki


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się