Jedność - Dzień dziecka
Sztuka Wyboru, wydawnictwo Karakter

Sztuka Wyboru, wydawnictwo Karakter

Gdański weekend z wydawnictwem Karakter

Udostępnij

Zapraszamy w najbliższy weekend w imieniu wydawnictwa Karakter  19-21.01 do księgarni Sztuka Wyboru - to świetna miejscówka, która znajduje się na terenie byłego Garnizonu w Gdańsku Wrzeszczu.

Przygotowaliśmy kilka spotkań, które pozwolą Wam poznać bliżej nas i to, co robimy. A przede wszystkim mamy nadzieję, że to my poznamy naszych czytelników i czytelniczki z Trójmiasta. 

PIĄTEK, 19.01, godz. 19:00
MYŚLĘ, CZUJĘ, PROTESTUJĘ!

Solnit, Pleijel, Sontag, Woolf: o czym nam mówią?

W spotkaniu udział wezmą Barbara Kijewska (polityczka, naukowczyni na Wydziale Nauk Społecznych UG, aktywistka, związana z Trójmiejską Akcją Kobiet), Ewa Baniecka (dr nauk humanistycznych, literaturoznawczyni, redaktorka, pisarka) oraz Elżbieta Rutkowska (kierowniczka trójmiejskiej świetlicy Krytyki Politycznej).

SOBOTA, 20.01, godz. 18:00
NIE MA RIBA, NIE MA SENS


Spotkanie z Marcinem Wichą, projektantem grafikiem, autorem książek „Jak przestałem kochać design” (2015) oraz „Rzeczy, których nie wyrzuciłem” (2017) - za tę drugą został nagrodzony Paszportem POLITYKI. Prowadzenie: Dorota Karaś, „Gazeta Wyborcza”.

NIEDZIELA, 21.01, GODZ. 12:00
O JEZU, JAKA BRZYDKA


Wykład Przemka Dębowskiego, grafika i współzałożyciela Karakteru, o tym, jak powstają okładki książek i czy ich wygląd ma w ogóle jakieś znaczenie.Więcej o nas: www.karakter.pl
Zapraszamy!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się