Social media bezpłatne szkolenie dla księgarzy
"Pucked",  Helena Hunting, wydawnictwo Szósty zmysł

"Pucked", Helena Hunting, wydawnictwo Szósty zmysł

Gorące "PUCKED" już w sprzedaży!

Udostępnij

Z przyjemnością informuję, że najgorętsza lektura tego lata - "PUCKED" od Heleny Hunting - jest już dostępna w sprzedaży. Z pewnością nie zawiedzie ona tych, którzy lubują się w romansach sportowych z nutą erotyczną i porządną dawką humoru. Polskie czytelniczki są nią oczarowane!

 Nota o książce:

Mając za przyrodniego brata słynnego zawodnika NHL, Violet Hall doskonale wie, jak wiele gwiazd hokeja posiada reputację playboya. Dlatego nie jest zainteresowana legendarnym kapitanem drużyny, Alexem Watersem, ani jego ładniusią, poobijaną buźką i twardym jak skała sześciopakiem na brzuchu. Jednak kiedy Alex zmienia błędne przeświadczenie Violet dotyczące niskiego poziomu intelektualnego u hokeistów, staje się dla niej kimś więcej niż tylko gorącym ciałem z pasującą do niego twarzą.

Cierpiąc z powodu pomyłki w ocenie, Violet odkrywa jak dobrze Alex radzi sobie z kijem hokejowym, który ma w spodniach. Wierzy, że magiczna, pełna orgazmów noc z Alexem jest właśnie tym, czym jest: jednorazową przygodą. Jednak Alex zaczyna do niej wydzwaniać, pisać SMS-y i e-maile oraz wysyłać ekstrawaganckie i dziwaczne prezenty. Nagle zbyt trudno jest go ignorować, a jeszcze trudniej nie lubić.

Problem w tym, że media przedstawiają Alexa jako stuprocentowego podrywacza, a Violet nie ma ochoty brać udziału w jego grze.

Rekomendacje

PUCKED jest niepowtarzalnym, niesamowicie gorącym, ujmująco słodkim i pełnym śmiechu fantastycznym romansem! Ubóstwiałam Violet, mocno wzdychałam do Alexa, kochałam każdą stronę tej książki! Przygotujcie się na PUCKED – każda minuta czytania sprawi wam ogromną przyjemność.
~ Emma Chase, bestsellerowa autorka „New York Times’a"

PUCKED to lektura obowiązkowa. Czytając ją będziecie pokładać się ze śmiechu, głęboko wzdychać i wachlować z gorąca. 5 gwiazdek!
~Daisy Prescott, bestsellerowa autorka „USA Today"

 

Kilka słów o autorce:

Helena Hunting, bestsellerowa autorka „New York Times’a" i „USA Today", twórczyni serii PUCKED, mieszka na obrzeżach Toronto wraz ze swoją niewiarygodnie tolerancyjną rodziną i dwoma umiarkowanie nietolerancyjnymi kotami. Romanse współczesne, które pisze są zarówno pełnymi dramatów i emocji powieściami z gatunku New Adult jak i romantycznymi komediami sportowymi.


 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się