„Harry Potter: Puzzles & Spells” uczci ferie zimowe specjalnym bożonarodzeniowym wydarzeniem kolekcjonerskim

„Harry Potter: Puzzles & Spells” uczci ferie zimowe specjalnym bożonarodzeniowym wydarzeniem kolekcjonerskim

„Harry Potter: Puzzles & Spells” uczci ferie zimowe specjalnym bożonarodzeniowym wydarzeniem kolekcjonerskim

Udostępnij

Zayn Malik prezentuje charakterystyczny styl w specjalnym awatarze i komunikacie do fanów gry Harry Potter: na 2021 r. Wiadomość zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20201222005003/en/.

Kto:

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), globalny lider rozrywki interaktywnej, ogłosił rozpoczęcie świąt zimowych w niedawno wydanej grze mobilnej „Harry Potter: Puzzles & Spells”. W produkcji stworzonej na licencji Warner Bros. Games i opublikowanej pod marką Portkey Games gracze otrzymają możliwość wzięcia udziału w serii świątecznych zabaw, które będą odbywać się do końca grudnia, począwszy od ograniczonych czasowo specjalnych wydarzeń kolekcjonerskich, po całą gamę dekoracji i niespodzianek świątecznych.

Co:

Gracze kolekcjonują karty do nowego, dostępnego przez ograniczony czas albumu „Christmas in the Wizarding World” („Boże Narodzenie w Świecie Magii”) w celu zdobycia mitycznego Jednorożca jako magicznego kompana. Pod koniec miesiąca świąteczne dekoracje i zimowa sceneria zamienią Hogwart w śnieżną krainę cudów i czarów, w której gracze kolekcjonują na planszy płatki śniegu, otrzymując za nie później nagrody. Zabawa będzie huczna dzięki magicznym petardom -niespodziankom - jaskrawym doładowaniom spadającym niespodziewanie na planszę, które dają graczowi dodatkową zdolność zmiecenia klocków podczas zmagań z magicznymi łamigłówkami typu „3 w rzędzie”.

O nowe elementy zapewniające świąteczną atmosferę gry zadbał międzynarodowy artysta i znany fan serii Harry Potter Zayn Malik, który ściśle współpracował nad nimi z zespołem Zynga. W celu stworzenia na potrzeby „Harry Potter: Puzzles & Spells” swojego awatara bardziej odpowiadającego rzeczywistości Zayn opracował nowe ustawienia dotyczące brwi, kolczyków, brody i oczu, które będą udostępnione w nowym roku dla wszystkich graczy. W grudniu artysta opublikował projekt nowego awatara w grze na swoich profilach w mediach społecznościowych, zapraszając swoich fanów i graczy do przedstawiania swoich wizerunków.

Ponadto w Wigilię na kanałach społecznościowych „Harry Potter: Puzzles & Spells” zaczną pojawiać się dodatkowe niespodzianki i świąteczne zabawy, które potrwają przez cały ostatni tydzień roku.

Cytaty:

„Bardzo miło współpracowało mi się z zespołem Zynga nad tworzeniem nowych elementów w kreatorze awatara - powiedział Zayn Malik. - Możliwość grania animowaną wersją samego siebie sprawia jeszcze większą frajdę z zabawy. Już niedługo każdy gracz będzie mógł stworzyć postać o przypominającym go wizerunku!”.

„Jak wiadomo każdemu fanowi książek i filmów o Harrym Potterze Boże Narodzenie w Hogwarcie to bardzo szczególny czas - powiedział Yaron Leyvand, Senior Vice President of Games w Zynga. - Z okazji pierwszych ferii zimowych w >>Harry Potter: Puzzles & Spells<< chcieliśmy sprawić graczom niespodziankę w postaci rozmaitych nowych treści i świątecznych trofeów, które będą pojawiały się sukcesywnie do końca grudnia. Cieszymy się, że możemy świętować razem z graczami. Już teraz możemy powiedzieć, że w nowym roku czeka na nich wiele więcej wydarzeń i aktywności w naszym magicznym świecie łamigłówek >>3 w rzędzie<<”.

O grze:

W „Harry Potter: Puzzles & Spells” gracze uczestniczą w przygodzie z zagadkami „3 w rzędzie”, pełnej czarów, humoru, kolorów i postaci z serii „Harry Potter”. W produkcji zastosowano oprawę muzyczną i głosy aktorów z oryginalnych filmów o Harrym Potterze, zapraszając graczy w autentyczną, mobilną podróż z Harrym po świecie czarów. Zdobywając czary i specjalne doładowania, gracze rozwiązują układanki „3 w rzędzie” na planszy pełnej podskakujących Czekoladowych Żab i trzepoczących Skrzydlatych Kluczy oraz toczą rywalizację z czarodziejskimi szachami oraz innymi niespodziewanymi przeszkodami i obiektami. Aby oddać ducha koleżeństwa i towarzyskiej rywalizacji panującego w Hogwarcie, gracze mają możliwość tworzenia wspólnie z innymi fanami klubów lub przyłączania się do nich w celu nawiązywania znajomości, wspólnego opracowywania strategii rozwiązywania zagadek, dzielenia się swoimi doświadczeniami i rywalizowania o trofea w ekskluzywnych Wydarzeniach Klubowych.

Gra „Harry Potter: Puzzles & Spells” dostępna jest na całym świecie na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi iOS i Android, a także na urządzenia Amazon Kindle i na Facebooku. Aby zdobyć więcej informacji na temat gry i porozmawiać z innymi fanami, odwiedź profil na Facebooku, Instagramie i Twitterze oraz stronę internetową pod adresem https://harrypotterpuzzlesandspells.com/.

Dodatkowe materiały:

Dodatkowe materiały do informacji dostępne są pod adresem: https://www.dropbox.com/sh/ed2tvn8o8jjrrrl/AADOi2HHxKqVddBCv677lQ5ma?dl=0.

Zynga

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Merge Dragons!™”, „Merge Magic!™”, „Toon Blast™”, „Toy Blast™”, „Words With Friends™” i „Zynga Poker™”. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zynga.com, profilach społecznościowych na Twitterze, Instagramie i Facebooku, a także na blogu Zyngi.

Warner Bros. Games

Studio Warner Bros. Games, oddział Warner Bros. Home Entertainment, Inc., jest czołowym światowym wydawcą, producentem, licencjodawcą i dystrybutorem treści rozrywkowych na platformach interaktywnych, w tym na konsole, urządzenia przenośne, mobilne i gry na PC zarówno w zakresie projektów własnych, jak i innych producentów. Więcej informacji na temat Warner Bros. Games można znaleźć na stronie https://www.wbgames.com/.

Portkey Games

Portkey Games, podmiot należący do Warner Bros. Interactive Entertainment, to wytwórnia zajmująca się opracowywaniem gier osadzonych w Świecie Magii, których inspiracją są powieści autorstwa J. K. Rowling. Portkey Games umożliwia graczom decydowanie o misjach i przygodach, które spotkają ich postać w Świecie Magii, pozwalając na dokonywanie odkryć i przeżywanie wyjątkowych doznań. Wytwórnia Portkey Games otwiera przed graczami nowe możliwości eksplorowania Świata Magii i przeżywania w nim własnych magicznych przygód.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące związane m.in. ze szczegółami rozgrywki, funkcjami dostępnymi w grze i ograniczonym czasowo świątecznym wydarzeniem oraz przewidywaniami dotyczącymi dodatkowych wydarzeń i funkcji przygotowywanymi dla graczy na 2021 r. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „przewidywania”, „prognozowany”, „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla spółki w dniu ich formułowania. Spółka nie ma obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w publicznych wnioskach składanych przez spółkę w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC www.sec.gov.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Prawa do publikowania © J.K. Rowling. HARRY POTTER: Postaci, nazwy i powiązane oznaczenia HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD i HARRY POTTER © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

GODŁO WB: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s20)

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201222005003/en/

Źródło: Zynga


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się