Historia Polki na 1. miejscu włoskich bestsellerów non-fiction

Historia Polki na 1. miejscu włoskich bestsellerów non-fiction

Historia Polki na 1. miejscu włoskich bestsellerów non-fiction

Udostępnij

Miło jest nam poinformować Państwa, że historia Lidii Maksymowicz opowiedziana w książce "Dziewczynka, która nie potrafiła nienawidzić" (L. Maksymowicz, P. Rodari) trafiła na szczyt bestsellerów non-fiction we Włoszech.

Wydawnictwo ZNak informuje, iż c ieszy się, że jest wydawcą polskiego przekładu i umożliwi poznanie historii Lidii Maksymowicz czytelnikom w naszym kraju. Pani Lidia nie ustaje w dawaniu świadectwa i cały czas ostrzega przed tym, do czego może doprowadzić nienawiść:

"Antysemityzm nie wydaje mi się wymarłą plagą. Nawet dziś w naszej Europie wciąż odczuwalne są zalążki antysemityzmu. Aby ten horror się nie powtórzył, potrzebne są kobiety i mężczyźni, którzy wykształcili krytyczny osąd w tej kwestii, którzy wiedzą, jak buntować się przeciwko tym, którzy podsycają do nienawiści i podziałów. Którzy potrafią zaakceptować różnice, być ludźmi miłości i życia."


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się