Międzynarodowe Targi Książki

Międzynarodowe Targi Książki

Impuls na krakowskich targach książki - C61

Udostępnij

Krakowska Oficyna Wydawnicza "Impuls" - C61 - zaprasza na 20. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

 

Żeby czytać, trzeba być otwartym!
Największe polskie wydawnictwa, pośród których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa, ponad pół tysiąca autorów, generujących gigantyczne kolejki fanów, międzynarodowi goście z Anglii, Czech, Niemiec, Francji, Rumunii, Skandynawii, Słowacji, USA, kilka salonów tematycznych. Do tego Gość Honorowy – Izrael wraz ze swoimi wydawcami, pisarzami, poetami i ilustratorami. Imponująco prezentuje się program jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w Polsce, czyli Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Odbędą się one już po raz 20. na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków w dniach 27-30 października 2016! Zapewniamy wysoką temperaturę od naszych nowości na stoisku C61


Zapraszamy na stoisko C61 - zobacz mapę jak szybko i łatwo do nas trafić dzięki nowej aplikacji mobilnej „Targi Książki w Krakowie“ na Androida i iOSa <<< do pobrania>>> lub kliknij na obrazek QR a przeniesiemy Cię do naszej obszernej wizytówki gdzie zapoznacie się z naszym opisem, ofertami dla każdego, promocją jak również mapką dojazdu.

Na stoisku C61 Oficyna Impuls zaprezentuje nowości, bestsellery i wiele ciekawych oraz topowych tytułów z oferty naszego wydawnictwa! Spotkacie naszych wyjątkowych autorów. Jesteśmy przekonani, że wyczekiwane nowości spotkają się z Waszym uznaniem i dużym zainteresowaniem...

Podczas czterech dni targów udostępnimy naszym sympatykom blisko 250 tytułów, które stanowią zaledwie część naszej pokaźnej oferty. W celu zapoznania się z całością zapraszam na stronę internetową (impulsoficyna.pl) oraz do naszych katalogów wydawniczych. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty zakupowe plus ciekawa książka gratis.

Podczas tegorocznych targów książki zaprezentujemy miłośnikom literatury harcerskiej naszą nową, znacznie poszerzoną niż w ubiegłym roku i absolutnie wyjątkową serię harcerskich reprintów z lat 1911-1945. Nowe i unikatowe (w znakomitej większości nie wznawiane od czasów przedwojennych) publikacje wchodzą w skład serii zatytułowanej „Przywrócić Pamięć”. Dla Was podczas targów zaprezentujemy całą liczącą ponad 100 tytułów serię harcerską!

Ciąg dalszy atrakcji jakie przygotowaliśmy dla naszych Czytelników na targi: 

- uwaga, dla pierwszych 20 osób, które napiszą do nas maila na adreswiadomosci@impulsoficyna.com.pl przekażemy imienne kupony na zakup naszych wszystkich publikacji zaprezentowanych na stoisku C61 z 50%  rabatem!
Nie czekajcie, skorzystajcie z okazji! Kupony rozdajemy do 21.10

- podczas czterech dni targów na stoisku C61 wszystkie książki zostają objęte 20% rabatem a do każdego zakupu otrzymacie niespodziankę!

- na koniec zadanie dla Was. Prosimy zgłaszajcie na adres mailowy wiadomosci@impulsoficyna.com.pl tytuły, które chcecie abyśmy zaprezentowali podczas targów na naszym stoisku. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 października.

a jak nas zauważyć pośród tylu wydawców? bardzo łatwo, o tak:

Oficyna Wydawnicza Impuls zaprasza na Krakowskie Targi Książki– stoisko C61


Linki do aplikacji targowej: Aplikacja: TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

 

Linki do pobrania aplikacji:
IOS (iphone) - http://ksiazkikrakow.adfairs.pl/ios/
Android - http://ksiazkikrakow.adfairs.pl/an

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się