Pomóż wybrać najlepszych blogerów książkowych 2020

Pomóż wybrać najlepszych blogerów książkowych 2020

Inicjatywa serwisu Granice.pl - Pomóż wybrać najlepszych blogerów książkowych 2020

Udostępnij

Serwis Granice.pl już po raz trzeci przygotowuje zestawienie najlepszych twórców internetowych zajmujących się tematyką literatury. Podobnie jak w ubiegłych latach, także i teraz redakcja zachęca czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w zestawieniu.

Od kilku lat najstarszy polski serwis o literaturze, portal Granice.pl, przygotowuje zestawienie „TOP influencerów książkowych”. Choć określenie to budzi kontrowersje – szczególnie wśród językowych purystów – to zarazem znakomicie pokazuje, jak różnorodną aktywność związaną ze światem literatury podejmują internetowi twórcy. W zestawieniu znaleźć można najbardziej wartościowe, interesujące i wpływowe blogi, vlogi, podcasty i konta w serwisach społecznościowych (na Instagramie, Facebooku i na TikToku), których twórcy promują literaturę i modę na czytanie. Zestawienie publikowane jest co roku na łamach portalu Granice.pl w Dniu Blogów, a więc 31 sierpnia. Obecnie czytelnicy portalu mogą zapoznać się z ubiegłoroczną listą TOP influencerów książkowych 2019.

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i teraz redakcja serwisu zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do przesyłania własnych propozycji kandydatów do miana „influencera roku”. Zgłosić można każdego twórcę, który aktywnie promuje literaturę w sieci – zarówno blogerów, YouTuberów, Instagramerów, autorów podcastów czy TikTokerów. Z przesłanymi propozycjami zapozna się redakcja serwisu, a 31.08 zaprezentuje listę najciekawszych blogów książkowych 2020 roku.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl, zgłosić w formie komentarza w poście na Facebooku.

Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 20 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tworzonego przez redakcję oraz aktywnych Internautów tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą. Od ponad 12 lat co kwartał redaktorzy i Internauci wyłaniają najciekawsze premiery wydawnicze kolejnych miesięcy w ramach plebiscytów „Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień” oraz „Najlepsza książka na zimę”, a w styczniu wskazują pośród nich najlepsze „Książki Roku”.

Dodatkowe informacje:

Patryk Obarski

redaktor Granice.pl

m: pobarski@granice.pl

t: +48 608 387 169


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się