Instytut Książki na Air Show 2018

Instytut Książki na Air Show 2018

Instytut Książki na Air Show 2018

Udostępnij

Instytut Książki jest obecny podczas 16 edycji Międzynarodowych Pokazów Lotnictwa Air Show 2018 w Radomiu, które potrwają do dzisiejszego wieczora. W specjalnej Strefie Dzieci przygotowaliśmy warsztaty plastyczne dla maluchów i liczne inne atrakcje. Mimo niesprzyjającej pogody, zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.

Takie imprezy to świetna okazja do promocji czytelnictwa, bo możemy z rodzicami porozmawiać o wartościach, jakie niesie czytanie swoim pociechom oraz zaprezentować książkę „Pierwsze wiersze dla…”, które Instytut Książki od 2017 roku rozdaje nowo narodzonym dzieciom w szpitalach.

Na stoisku Instytutu Książki, które znajdować się będzie w Strefie Dzieci, na naszych gości czekały: zabawy i konkursy, w których będzie można wygrać naszą wyprawkę czytelniczą z książką „Pierwsze wiersze dla…”, rozmowy z rodzicami o roli czytania w życiu dziecka, warsztaty z robienia zakładek do książek, wspólne kolorowanie i malowanie, czytanie wierszy przez znane osobistości, rozmowy z lotnikami, a także rodzinne czytanie wierszy.

Ponadto dla najmłodszych dzieci (do lat 3) przygotowaliśmy aż 400 książek.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się