Jak mówić żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat”,

Jak mówić żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat”,

"Jak mówić. żeby dzieci nas słuchały" - autorki w Polsce!

Udostępnij

Z okazji jubileuszu 25-lecia wydania pierwszej książki z bestsellerowej serii dla rodziców gościmy w Polsce Joannę Faber i Julie King – autorki najnowszego tytułu „Jak mówić żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat”.

Poradnik „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, który ocalił nerwy setkom tysięcy rodziców na całym świecie, w Polsce cieszy się ogromną i niesłabnącą popularnością – największą zaraz po Stanach Zjednoczonych. Przez dwadzieścia pięć lat książka trafiła do rąk pół miliona polskich rodziców, a cała seria sprzedała się w nakładzie prawie 900 tysięcy egzemplarzy!

            „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały...” uczy trudnej sztuki dialogu  z dziećmi. Dzięki praktycznym wskazówkom i ćwiczeniom komunikacja z dziećmi (ale nie tylko!) staje się nie tylko łatwiejsza, ale i nabiera nowego wymiaru. Joanna Faber i Julie King są przedstawicielkami młodszego pokolenia autorek cyklu, który liczy już 7 tytułów, a oprócz najsłynniejszego poradnika zawiera także takie pozycje, jak „Rodzeństwo bez rywalizacji”, „Jak mówić, żeby dzieci się uczyły”, „Jak mówić do nastolatków” itd. Joanna Faber jest córką twórczyni tej niezwykłej metody wychowawczej – Adele Faber, a tym samym nie tylko autorką książki, ale i żywym przykładem na skuteczność „faberowskiej” pedagogiki.

            Joanna Faber i Julie King będą gościć w Polsce w dniach 4-9 lutego 2018 r.
w poniedziałek 5 lutego wezmą udział w międzynarodowej konferencji organizowanej w Warszawie przez Ośrodek Rozwoju Edukacji i Stowarzyszenie Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, zatytułowanej „Szkoła dialogu z dziećmi i nie tylko”. W środę 7 lutego spotkają się z rodzicami małych dzieci na Scenie Wspólnej w Poznaniu.

            Wtorek 6 lutego będzie dniem autorek dla mediów w Warszawie, natomiast czwartek 8 lutego – w Poznaniu.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się