Janusz Szostak już 24 lutego w StudioBookBook

Janusz Szostak już 24 lutego w StudioBookBook

Janusz Szostak już 24 lutego w StudioBookBook

Udostępnij

Zapraszamy na premierowe spotkanie z Januszem Szostakiem, autorem książki"Widziadła świadectwa z zaświatów". Partnerem spotkania jest Wydawnictwo Harde.

Rozmowę poprowadzi Barbara Popławska – trenerka, terapeutka w Poradni Psychologicznej ‘W stronę zmiany’, wykładowczyni akademicka, autorka książek.

Nota o książce:

„Widziadła świadectwa z zaświatów”- to reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów, które zasiedliły zjawy. Autor zawarł tu relacje świadków o pojawiających się tam widmach, widziadłach, duchach oraz demonach.

Janusz Szostak odwiedził kilkadziesiąt takich miejsc, zmierzając śladem niewyjaśnionych zdarzeń oraz zjawisk paranormalnych. Rozmawiał z osobami, które zetknęły się ze zjawami bądź były świadkami zdarzeń, które nie sposób wyjaśnić. Odwiedził ludzi, w których domach zadomowiły się zjawy, z którymi przyszło im walczyć. Opowiada też o klątwach, które stały się przyczynami tragedii. Rozmawia z osobami, które na co dzień mają kontakty z duchami: jasnowidzami, mediami, egzorcystami, oraz hipnoterapeutą. Wypytuje o ich doświadczenia z duchami, i o to, jak ich się pozbyć.

Janusz Szostak - dziennikarz, reporter śledczy, pisarz i społecznik. Redaktor naczelny magazynu „Reporter” i serwisu www.e-reporter.pl. Pełni funkcję prezesa Fundacji „Na Tropie”, zajmującej się czynnym poszukiwaniem osób zaginionych współpracując z ich rodzinami i policją. Specjalizuje się w literaturze faktu i reportażu. Swoje relacje opisał w książkach: „Masa. Jak stałem się bestią. Od pakera do gangstera", „Bandyci i celebryci", „Byłam dziewczyną mafii", „Co się stało z Iwoną Wieczorek", „Komando śmierci", „Urwane ślady” wydanych nakładem Wydawnictwa Harde.

Zapraszamy do interaktywnego udziału o 18-tej https://www.facebook.com/bookbook.ksiegarnia

"Widziadła świadectwa z zaświatów" w Księgarni BookBook -> https://www.bookbook.pl/reportaz-literatura-faktu-4/widziadla-swiadectwa-z-zaswiatow?from=main&campaign-id=14

Księgarnie BookBook to księgarnie na terenie całej Polski oraz bookbook.pl, gdzie czytelnicy znajdą nowości, bestsellery oraz wyjątkowe oferty promocyjne. W księgarniach miłośnicy książek kupią wydawnictwa od literatury pięknej, poprzez reportaże i poradniki. Ciekawa oferta została przygotowana również dla najmłodszych i młodych czytelników.

Księgarnie BookBook to organizator wydarzeń kulturalnych oraz partner wielu inicjatyw wspierających i promujących czytelnictwo.

Kontakt: Marytka Czarnocka, e-mail: marytka@bookbook.pl, tel. 885 440 003


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się