Jedność zaprasza na Targi Książki w Krakowie

Jedność zaprasza na Targi Książki w Krakowie

Jedność zaprasza na Targi Książki w Krakowie

Udostępnij

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy w imieniu wydawnictwa Jedność na 23. Targi Książki w Krakowie.  W tym roku czekają na Państwa aż na dwóch stoiskach  w hali Wisła nr D-1 oraz C-69.

Jak co roku przygotowaliśmy wiele nowości wydawniczych. Nie zabraknie niespodzianek. Do zakupów oryginalne prezenty: zakładki, kalendarze, notesy. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu atrakcyjnych cen naszych książek oraz specjalnych rabatów na wybrane tytuły, nawet do -80%.

Tylko u nas, na stoisku D-1 dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! W weekend  targowy będą mogły pomóc nam w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku. Zapraszamy!

W piątek 25.10 premierowo zaprezentujemy najnowszy album o Kresach. Śladami wielkich Polaków (cz.1). Zapraszamy od godz. 16.00 na stoisko D-1 będzie można porozmawiać o książce z autorem, z panem Mirkiem Osip-Pokrywką. 

Na stoisku C-69 zaprezentujmy ofertę najpiękniejszych albumów wydawnictwa pod szyldem Jedność sztuka. Nasze albumy to sztuka inspirowana świętością, najobszerniejsze opracowania, najwyższy poziom sztuki drukarskiej, ekskluzywne wydania, bogato ilustrowane. 

Przez cały czas trwania targów zapraszamy do Starego Knedelkowa, gdzie będziecie mogli spotkań m.in. Cecylkę Knedelek i jej przyjaciół a przede wszystkim spotkać się z naszą autorką, panią Joanną Krzyżanek. Szukajcie Starego Knedelkowa w hali Wisła!

Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie od nas.  

Lista gorących premier targowych, które musicie poznać przed udaniem się na Targi Książki w mailu poniżej.

Do zobaczenia w Krakowie!

PREMIERY TARGOWE

Kresy.
Śladami wielkich Polaków


Tom 1. Od Sobieskiego do Lema

Sposobów na poznawanie Kresów jest wiele.
Nasza najnowsza to zachęta do podróży spersonifikowanej, gdzie opisywaną trasę wyznacza konkretna postać – wybitny kresowianin. 
To piękne wydanie, bogato zilustrowane zdjęciami zachęca nas do wyruszeniu na kresową wyprawę.
Autorami albumu są Mirek i Magda Osip-Pokrywka, znany dziennikarsko-fotograficzny zespół.

więcej...

Szkoła cukiernictwa
100 przepisów szefa kuchni
krok po kroku

Szefowie kuchni z prestiżowej szkoły gotowania Cordon Bleu prezentują ponad 100 przepisów cukierniczych zilustrowanych i objaśnionych krok po kroku. Teraz i Ty możesz zostać możesz zostać prawdziwym cukiernikiem.

więcej...

Leonardo
Malarstwo: nowe spojrzenie

Książka rzuca nowe światło na malarstwo Leonarda – jego znaczenie, symbolikę i tajemnice. Istotny walor tej publikacji stanowi kompletna prezentacja wszystkich prac malarskich Leonarda, stwarzająca wspaniałą okazję, aby zgłębić wiedzę na temat technik oraz ukrytych znaczeń dzieł, które wyszły spod pędzla mistrza z Vinci. 

więcej...

Zakaz narzekania
Działaj, aby zmieniać na lepsze życie swoje i innych.
Z przedmową papieża Franciszka

Chcesz oddychać nowym powietrzem? Szukasz tego spokoju i ciszy, które pomogą ci lepiej zmierzyć się z problemami i przeciwnościami życia?
Przestań narzekać i zmień na lepsze życie swoje i innych! Książka uczy, jak lepiej żyć.
 

więcej...

Kalendarz 2020
366 kocich dni

Niezbędnik każdego kociarza! Niezwykle uroczy ścienny kalendarz na spirali z przepięknymi ilustracjami kotów. 
 
Uzupełnieniem kalendarza będzie koci notes z magnesem na lodówkę Z kotem na zakupach 
 

więcej...

Jedność dla dzieci

Szachy
Taktyka i strategia mistrzów

To podręcznik dla przyszłych mistrzów szachowych. Dzięki zamieszczonej w niej wiedzy gracze poznają taktyki i strategie największych mistrzów szachowych świata, poszerzą swoją wyobraźnię, rozwiną inteligencję i ubogacą swój warsztat gracza!  
Dla osób które chcą nauczyć się tej najpopularniejszej gry na świecie polecamy tom I Szachy. Podręcznik do nauki gry w szachy
 

więcej...

Księga wartości i dobrych obyczajów

Polecamy tę książkę dzieciom, rodzicom, wychowawcom i opiekunom. Wszystkim, którzy chcą, by w ich świecie nie zabrakło wartości i dobrych obyczajów! Książka składa się z 42 krótkich opowiadań, których bohaterami są dzieci. Każda z historii poświęcona jest konkretnej postawie lub cesze charakteru, którą warto w sobie rozwijać – omówione w nich zostały takie pojęcia, jak cierpliwość, uprzejmość, odwaga, punktualność, kreatywność, samokontrola, tolerancja i wiele, wiele innych.
 

więcej...

Pszczoły i ich niezwykły świat
(książka z płytą CD)

Jak funkcjonuje rój pszczeli? Jak i dlaczego pszczoły zbierają nektar? Jak powstaje miód? A kiedy przychodzi na świat nowa królowa, robi się naprawdę interesująco … 
Ciekawie opowiedziana historia o życiu pszczół z wieloma fachowymi ciekawostkami.  
Na płycie CD historia z odgłosami przyrody i quizem. 
W serii:
Sikorka i jej przyjaciele. Książka z płytą CD
Biedronka i inni mieszkańcy łąki. Książka z płytą CD

 

więcej...

Nosek, supermysz na tropie
Dlaczego rakieta lata, statek pływa,
a samochód jeździ. Książka z płytą CD 

Oto pełne dobrego humoru opowiadanie z ciekawostkami naukowymi. To zabawna historia o dzielnym mysim podróżniku i odkrywcy, z której dzieci mogą się dowiedzieć, jak działają sprzęty z naszego otoczenia i jakie siły to sprawiają. Na dołączonej do książki płycie CD znajduje się interesująco opowiedziana historia, której towarzyszą muzyka, rozmaite odgłosy oraz mnóstwo dodatkowych informacji. 
 

więcej...

Nauka

Tej książki nie sposób przeoczyć! Przyciąga wzrok szczegółowymi ilustracjami, które pokazują z bliska fascynujący świat nauki. Porcja najnowszych odkryć, faktów i ciekawostek w jednym tomie. A to wszystko podane w przystępnej formie. Świetny pomysł nie tylko dla przyszłych naukowców!
 

więcej...


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się