Jesienne Targi Książki w Warszawie już od 8 września!

Jesienne Targi Książki w Warszawie już od 8 września!

Jesienne Targi Książki w Warszawie już od 8 września!

Udostępnij

W dniach 8-10 września, odbędą się kolejne Jesienne Targi Książki w Warszawie. Tegoroczna edycja to blisko 150 wystawców, znakomici autorzy, około 40 spotkań z pisarzami na trzech scenach i 100 spotkań na stoiskach – łącznie ponad 140 wydarzeń w ciągu trzech dni. Pod PKiN od strony Kinoteki, na zwiedzających czekać będą nowości wydawnicze, ciekawe promocje i liczne atrakcje. Wstęp jest bezpłatny!

W tym roku Targi odwiedzą znakomici autorzy, będą to m.in.: Michał Witkowski, Michał Rusinek, Wojciech Chmielarz, Katarzyna Puzyńska, Magdalena Rigamonti, Joanna Kuciel-Frydryszak, Wit Szostak, Jarosław Kurski, Marcin Kącki, Justyna Kopińska, Wacław Radziwinowicz, Aneta Jadowska, Juliusz Machulski, Jacek Tacik, Katarzyna Berenika Miszczuk, Magdalena Wolińska-Riedi, czy Agnieszka Klessa-Shin.

Jesienne Targi Książki to idealna okazja do spędzenia wspólnie czasu z rodziną i z przyjaciółmi na literackich poszukiwaniach wśród książkowych nowości, bestsellerów i spotkań z autorami. Lekturę na jesienne wieczory będzie można wybrać z szerokiej oferty literatury pięknej, kryminałów, literatury faktu, książki dziecięcej i młodzieżowej oraz literatury young adults, a także komiksów.

LISTA WYSTAWCÓW

PROGRAM SPOTKAŃ NA SCENACH

LISTA SPOTKAŃ NA STOISKACH

PLAN

Więcej informacji w załączonej informacji i na stronie


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się